Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» o Perici...
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeDanas u 2:27 am od Zozon

» Razni...
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeDanas u 2:26 am od Zozon

» o Čak Norisu
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeDanas u 2:26 am od Zozon

» Mujo,Haso,Fata...
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeDanas u 2:25 am od Zozon

» o policajcima...
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeDanas u 2:25 am od Zozon

» Nara
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 3:56 pm od dođoška

» Krim
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 3:42 pm od dođoška

» Trentino-Alto Adiđe
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 3:37 pm od dođoška

» Italija
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 2:07 pm od dođoška

» Uskršnji ClipArt
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:46 pm od dođoška

» Lutke
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:35 pm od dođoška

» Smajlici i animacije za zaljubljene
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:23 pm od dođoška

» linije za potpis
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:15 pm od dođoška

» dođoška
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:10 pm od dođoška

»  ...i ostali razni ukrasi
o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeJuče u 12:08 pm od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (239866)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
Zoki (182032)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
maraja (122180)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
biljana (65260)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
djadja (61062)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
o Lali i Sosi - Page 9 I_vote_lcapo Lali i Sosi - Page 9 I_voting_baro Lali i Sosi - Page 9 I_vote_rcap 
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




 

 o Lali i Sosi

Ići dole 
+17
Doktor M
maraja
Novakov
Tijana Momirov
Vasilije
roberta_bg
Karagunis
Quentin
Delija
Vitez
Turudija
Maja
munja
Сергей
Zoki
Jovan
Stacha
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Stacha
Član
Član
Stacha


Ženski
Lav
Broj poruka : 2005
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 50
Lokacija Lokacija : Beograd

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSub Jan 04, 2014 4:10 pm

First topic message reminder :

Svađaju se Lala i Sosa.
- Ti bi, kanda, vol'o da sam se ja udala za nekog drugog, a?
- Ta, ja nikome ne želim zlo


nije sve u snovima,uštipni se ponekad...za guzu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
BlackW
ветеран
ветеран



Broj poruka : 111592
Datum upisa : 27.01.2016

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeUto Feb 23, 2016 7:05 pm

Upecao Lala ogromnog soma i odneo Sosi:
- Bacider ga malkice u brašno pa ondak onako malko u ulje nek se čvari u tiganju.
- Bog s tobom Lalo, otkud nam brašna?
 
- Pa dobro, ondak samo ulje.
- Ta idi begaj, znaš da nemamo ni ulja.
- Ta skuvaj bar jednu dobru čorbu!
- Izem te blesavog, na šta da skuvam kad su nam odsekli struju!
- Pa šta da radim? Idem da ga bacim nazad u kanal.
Baci Lala soma u kanal; som se praćakne, iskoči malo iznad vode i vikne:
- Živela Srbija!
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član



Broj poruka : 122180
Datum upisa : 03.10.2015

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePon Mar 07, 2016 1:38 am

Bili Lala i Sosa u jednom vozu i uđe neki tip u crnom i krene da jebe Sosu. Kad završi, Sosa će: -Vide li, Lalo, šta on učini meni? -Ma ćuti, bolje tebe nego mene.
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član



Broj poruka : 122180
Datum upisa : 03.10.2015

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePon Mar 07, 2016 1:43 am

Upecao Lala zlatnu ribicu, a ona mu kaže:
Ako me pustiš, ispuniću ti tri želje.
Lala pristane, pa kaže:
Prva želja mi je da me Sosa ne vara. Druga: ako me i vara, da ja to ne znam. Treća: ako i znam, da se ne jadim mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
BlackW
ветеран
ветеран



Broj poruka : 111592
Datum upisa : 27.01.2016

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSub Mar 12, 2016 11:48 pm

Dolazi Lala kući...

I tek što je ušao kaže Sosi: 

Soso, navlači roletne!
Sosa brže-bolje navuče roletne, misleći - može ovde još svašta da se desi! 

Soso, gasi svetlo!
Sosa ugasi svetlo. 

Soso, u krevet!
Sosa se skine i uleti u krevet. Uđe i Lala u krevet, navuče sebi i Sosi jorgan preko glave: 

Soso, kupio sam sat..., vidi kako svetli u mraku.
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član



Broj poruka : 122180
Datum upisa : 03.10.2015

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSub Mar 26, 2016 1:21 am

Izašao Lala ujutru napolje da se brije. Sosa mu donese vode u lavor, kad

vide krmaču kako uvatila snop tuluzine, pa trese po avliji, te će Sosa:

- Pa, Bože, Lalo, šta to krmača radi?

- Bože, Soso, vidiš da traži nerasta.

Posle dva dana izašo Lala napolje, voda na stolu, sve spremno za

brijanje, a Sosa u dvorištu šutira tuluzinu. Sva se uspalila. Kad će Lala:

- Pobogu Soso, Šta to radis!?

- Bože, Lalo, krmači znaš šta fali, a meni ne znaš!
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član



Broj poruka : 122180
Datum upisa : 03.10.2015

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSub Mar 26, 2016 1:22 am

Tokom vojničkog egzicira stalno je Lala zabušavao, ali čim je došlo vreme ručka progurao se na čelo stroja da bi prvi ušao u trpezariju. Išao iza njega komšija iz sela Panta i mirno ga posmatrao, ali nije mogao da prećuti kad Lala zagrabi najveću porciju.
- Vile u tebe, em se guraš, em uzimaš najveću porciju. Pa jel’ to u redu, brašo?
- Pa, ovaj, šta b’ ti učinio da si na mom mestu?
- Šta!? Uz'o manju!
- A šta ondak drečiš k’o da će te štrojiti. Manju sam ti i ostavio.
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član



Broj poruka : 122180
Datum upisa : 03.10.2015

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSub Mar 26, 2016 1:24 am

Lala i Sosa nisu mogli imati dece i reše da dete usvoje.
Odu u varoš da to obave, jednom, drugi, treći put... Već se i selo zainteresovalo šta toliko biraju.
Najzad, pojavljuju se iz varoši s detetom. Sjatio se komšiluk da vidi šta su to izabrali posle tolkog truda, kad ono - crnče!

- Pobogu, pa što crnče? - znatiželjno će komšilik.
- Pa, da komšija Bosanac ne može kasti da mi ga je on pravio!
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePon Apr 04, 2016 7:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSre Maj 11, 2016 6:42 pm

Voze Lala i Sosa puna kola koječega na pijacu. Negde usput oglasi se Sosa: 
- "Lalo, meni se vole." 
Prostru krpare pod dud, zalegnu, pa posle produže za pijacu.
Kad, nije prošlo pola sata, a Sosa opet. Kad je prošlo vec i treći put, kaze Lala: 
- "Znaš šta, nije da mi je teško, al' ipak bolje sedi sad malo na lubenice, nemoj vise da sediš na krastavce."
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSre Sep 28, 2016 8:35 pm

Rodi Lalina ćerka vanbračno dete. Lala nije hteo da je vidi nedelju dana. A posle toga, šta će, pomiri se sa sudbinom. Pozove je i očita joj bukvicu:
●Ćero moja - počne Lala strogo - ti, kako si počela... Na kraju ćeš još i propušiti!


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSre Sep 28, 2016 8:36 pm

Imali Lala i Sosa puno dece pa nisu mogli da rade one stvari slobodno. Zato se dogovore da im lozinka bude "veš-mašina". Legnu oni prve noći a Lala će:
●Soso, veš-mašina.
Sosa ništa.
Legnu oni drugu noć i Lala će opet:
●Soso, veš-mašina.
Sosa opet ništa.
Treće noći Lala ćuti, ništa ne spominje. Tek će Sosa:
●Lalo, veš-mašina.
A Lala će:
●Ja oprô ručno.


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSre Sep 28, 2016 8:36 pm

Otisao Lala kod doktora i kaze mu; ta gosn doktore, slabo vidim ko ide sa druge strane ulice.
Dobro Lalo, uradi prvo laboratoriju i donesi rezultate pa cu videti sta cemo dalje.
Uradio Lala laboratoriju, doneo doktoru rezultate a ovaj mu kaze ''Lalo, losi su ti rezulati, imas holesterola u krvi i to mnogo. Ne smes vise da jedes slaninu, kobasice, svargle, rostilj itd.''
Na to mu Lala odgovara, ta gosn doktore, kad bolje razmislim, briga me ko ide s druge strane ulice.


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeSre Okt 05, 2016 7:22 pm

Lala i Sosa, vec u 8 deceniji zivota resili da se razvedu.
Podneli oni zahtev i dobiju poziv za sud.
Odose tamo a sudija,koji ih poznaje, kaze im ovako; pa koja muka vas je naterala da se u ovim godinama razvodite?
Znam vas kao dobre i cestite ljude, imate decu, unuke.
Na to Sosa odgovara; ta gosn sudija, vidite da sam ja mala i debela, Lala isto tako.
Ako predpostavimo da njemu on stvar 15 cm. odbijte 5 cm na moj stomak, 5 cm na njegov stomak, e jeb'te se vi sa 5 cm.


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jan 01, 2017 10:23 am

Počela mobilizacija i dođe red na Lalu. Kažu mu:
• Lalo, ti moraš u prve borbene redove!
A Lala će:
• Ta, nemojte mene, ja ću se odmah pomiriti!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 19, 2017 8:28 pm

" Ulazi u autobus Lala pijan ko zemlja, jedva stajući na svojim nogama. Nekako se dotetura do prvog slobodnog sedišta i sede pored nekog popa. Izvadi flašu piva iz džepa kaputa i neke izgužvane novine. Popije na eks pivo i razloži novine i poče da ih čita. Pop pokušava da ga ignoriše i sakrije nezadovoljstvo što je Lala takav seo pored njega.

Posle par minuta ne da đavo mira Lali pa se okrenu prema popu i ga pita:
- Pope... hik... reci ti meni od čega se dobija artritis?

- Artritis ti je posledica lošeg i pokvarenog življenja, spavanje sa grešnim ženama, prekomernog pušenja i pijančenja, posebno žestokog alkohola!!! Od opijanja koja na kraju završavaju besanim noćima provedenim s pros*titutkama i od mnogih drugih svinjarija i gadosti!  - ispali u jednom daju pop.


- Auuuuu, bre!!! Znači, za*ebana bolest? - reče Lala i nastavi da čita novine.

Nedugo zatim, popu bi krivo što je tako bio grub sa Lalom pa odluči da mu se izvini:
- Oprostite, stvarno nisam nameravao biti tako grub... Nego, recite mi od kada boluješ od artritisa, sine?

Lala ga začuđeno pogleda:
- Ja??? Ne, ne... hik... ne bolujem ja, pope, od artritisa nego sam sad pročitao u novinama gde piše da jedan vaš kolega, pop iz prestonice, pati od artritisa već nekoliko godina... "


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeUto Jan 24, 2017 2:39 am

Otišao Lala kod lekara, kaže ne vidi ko prolazi sa druge strane ulice,sve mu mutno u očima.

Kaže DR, posle urađenih analiza:
"Lalo, loši su ti rezultati, holesterol, šećer, krvna slika...ništa ne valja.
Moraćeš da pripaziš na ishranu, manje slanog, masnog, kobasica, slanine, slatkog, vina, rakije, piva...

"Razmisli Lala pa odluči:
"Znate šta doktore, kad ja malo bolje razmislim, ta marim ja ko prolazi s druge strane ulice"..


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jun 25, 2017 5:49 am

Brani se Lala na sudu gde Sosa traži razvod braka: - Ta ja ne znam gosn sudija, šta ona još ‘oće? T’ imamo dve kuće i dve avlije. U svakoj avliji po kola, traktor, kombajn… Stotine kokoši, dvanajst krava, pet bikova, ovaca taman za čopor, a svinja i prasica ni broja se ne zna. Ta ni ona stvar mi nije za bacanje. Ima u njoj bar dve kile, a mek k’o duša


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jun 25, 2017 5:49 am

Pričaju Lala i crnac i pita Lala crnca: - Pa dobro u čemu je stvar kod vas crnaca pa dobro radite one stvari? Crnac odgovara: - Pa stvar je u tome da ga jako nabiješ, a polako izvadiš. Ode Lala kuci, kad Sosa u kuhinji nesto sprema. Zadigne joj Lala suknju, jako zabije i počne polako da vadi, tek ce Sosa njemu: - Ta, Lalo, man’ se tih crnačkih fazona!


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jun 25, 2017 5:50 am

Imala Sosa sina i sin se ozeni. Prvo jutro svekrva Sosa sjedi i pije kafu i na to ce svekrva snaji: - "Znas sta snajo, moram da ti kazem...." Snaja ce: - "Dobro samo ti meni reci." - "Znas ja kad ustanem ujutro i pijem kafu i stavim karanfil za levo uvo onda me ne pitaj nista. A ako mi je za desnim onda sam dobra." Snaja ce na to: - "Kad ustanem, istusiram se, popijem koju casicu rakije i onda se meni jebe za kojim je tebi uvom karanfil."


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jun 25, 2017 5:51 am

Čuo pop da Lala mnogo psuje u njegovoj parohiji i odluči da popriča sa Lalom: - Ta, Lalo, čuo sam da mnogo psuješ! A na to će Lala: - Znate, pope, ja sam lovac. Kad krenem u lov, je*e me nišan, je*e me puška, sve me je*e u životu! - Nemojte tako, Bog sve čuje i vidi, kazniće Vas – kaže pop. Sutra krene Lala u lov i pop odluči da krene sa njim i da utiče na njega. Već prve nedelje išli oni tako i naiđu na zeca. Lala ga nanišani, opali i promaši zeca pa poče psovati: - Je*em ti i pušku, i nišan, i zeca! A pop ga upozorava: - Nemojte psovati, Bog će Vas kazniti. Krenu oni dalje kad istrča lisica. Lala nanišani, opali i opet promaši i poče ponovo psovati: - Je*em ti i pušku, nišan i lisicu, sve ti je*em! Pop ga ponovo upozori da ne psuje, jer će ga Bog kazniti! Kad ono, poče kiša i oni se sakriju pod jedno drvo. Ne prođe mnogo, udari grom i ubi popa. Začu se glas sa neba: - Je*em ti i nišan i popa!


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePet Avg 04, 2017 2:42 pm

Bio Lala na koncertu klasične muzike, a kad se vratio, Sosa ga pita:
- I, kako je bilo?
- Mnogo je lepo - odgovori Lala.
- Dobro, a koji deo ti je bio najlepši?
- Onaj na kraju, kad su delili kapute. Ja uzô tri!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePet Avg 04, 2017 3:01 pm

Prve nedelje posle smrti njegove Sose bio je lep dan, pa Lala odluči da ode na groblje.
Idući prema njezinu grobu, začuje glasne žalopojke:
"Joj Soso moja, što si me ostavila. Kako ću ja sad bez tebe!?"
Kada se Lala približio ugleda da to komšija Steva plače na grobu njegove Sose.
Bi mu ga žao pa mu priđe i stavi mu ruku na rame govoreći:
"Ta nemoj plakati, komšija Stevo... Oženiću se ja opet!"


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimePet Avg 04, 2017 3:01 pm

Pošao Lala da pomuze kravu. Uzme si stolček, stavi kantu ispod krave,
sjedne i počne musti. Nije to trajalo ni minutu, kad krava udari lijevom
nogom sruši kantu i prolije mlijeko. Nađe Lala neki konopac i zaveže kravi
nogu tako da je ne može maknuti. Sjedne on i nastavi da muze. Začas se
krava uzvrpoljila i s drugom nogom prevrnula kantu. Lala poludi nace konop
i sveze joj i drugu nogu. Sjedne on opet i nastavi musti. No, krava nije
imala mira i počela ga udarati repom. Odluci Lala zavezati kravi rep ali
nikako da nađe neki konopac. Sjeti se da ima remen. Popne se na stolček
iza krave, uzme remen i počne vezati rep za gredu na plafonu. Kako se ispružio
da dohvati gredu tako mu spadnu hlače i bas u tom trenutku ulazi susjed
i pita ga:
- Jeli Lalo, šta to radiš?!
- Jebem, da ti kažem nešto drugo ne bi mi vjerovao!!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeČet Okt 18, 2018 12:23 pm

Pitali Lalu gde najviše voli da vodi ljubav, a on odgovori:
- Uz tarabu.
- Kako to, Lalo, uz tarabu ?, upitaše ga, a on im objasni:
- Kad ide - ide, a kad ne ide - uvek neko ide...


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Bot
Bot
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20137
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeUto Nov 06, 2018 10:24 am

Igra Lala karte u kafani, kad utrčava komšija Pera:
– Lalo, eno ti Sose, valja se u tvom žitu sa notarošom!
– Šta, dete joj njeno…
Lala besno baca karte na sto i istrčava iz kafane. Ne prođe puno vremena, kad eto njega opet u kafani:
– Pero, šta me jediš! Ta nisu u mom žitu!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jan 06, 2019 6:36 am

Sretne komšija Lalu... Lala malo posrće...
Pita ga komšija:
- "Jel' s' pijan Lalo?"
Kaže Lala:
- "Nisam..."
- "Jesi trezan?"
- "Nisam..."
- "Pa kakav si, onda?"

- "T-a-m-a-n!!"


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeNed Jan 06, 2019 6:38 am

У апотеку ужурбано улази Соса, потпуно ван себе, сва у црном и обраћа се апотекару:
- Хитно ми треба једна таблета антивиагре!
Апотекар сав у чуду, никада није чуо за такав лек, чисто да добије на времену док се мало не сабере и преиспита, упита је:
- Каква антивиагра, Сосо, шта ће ти то?
- Знате, мој Лала, користио је ону виагру, и добро му је чинила... док је био жив... али, сада не можемо да затворимо сандук, па сам мислила.


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeUto Dec 03, 2019 4:43 am

Takmičili se Amerikanac, Rus i Lala čija žena ima veću zadnjicu. Kaže Amerikanac:

●Moja žena ima toliku pozadinu da joj ni cela fotelja nije dovoljna!

Kaže Rus:

●Moja Olga ne može da stane ni na celi trosed!

Na to Lala mirno odgovara:

●Moja Sosa ima plave oči.

Pita Rus:

●Pa, čoveče, kakve to veze ima?!

Na to će Lala:

●Ta, sve ostalo je zadnjica!


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182032
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitimeUto Dec 03, 2019 4:44 am

Slomio Lala ruku. Došao kod doktora da mu skinu gips. Doktor ga pregleda zadovoljan oporavkom.

●Je l', doktore - pita Lala - da l' ću ja sad moći, mislim posle ovoga, da radim one stvari sa Sosom, znaš, ono u krevetu?

●Ta, moći ćeš, Lalo, kako ne bi mogao, odgovori mu doktor.

●Uf, dobro je - zadovoljno će Lala - dosad nisam mogô.


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Sponsored content





o Lali i Sosi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: o Lali i Sosi   o Lali i Sosi - Page 9 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
o Lali i Sosi
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Zabavni forum :: Vic do vica-
Skoči na: