Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» fotografija meseca april 2024
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 4:43 pm od Zoki

» More,jezero,reka,plaža,palma...
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 4:35 pm od Zoki

» Poljsko i planinsko cveće
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 4:34 pm od Zoki

» Vodopadi i slapovi
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 4:12 pm od Zoki

» Fidži
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 3:50 pm od dođoška

» Nju Orleans
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 3:24 pm od dođoška

» SAD
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 3:04 pm od dođoška

» Barbados
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 2:53 pm od dođoška

» Bali
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 2:33 pm od dođoška

» Lutke
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 12:45 pm od dođoška

» Miki, Mini i društvo
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 12:43 pm od dođoška

» linije za potpis
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 11:49 am od dođoška

» Uskršnji ukrasi, smajlići i animacije
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 11:16 am od dođoška

» Moja foto šetnja
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 10:37 am od dođoška

» slika dana
Miroslav Antić I_icon_minitimeJuče u 10:28 am od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (240939)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Zoki (182386)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
maraja (122180)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
biljana (65382)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
djadja (61062)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Miroslav Antić I_vote_lcapMiroslav Antić I_voting_barMiroslav Antić I_vote_rcap 
Similar topics
    April 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     
    KalendarKalendar
    Add This
    Bookmark and Share




     

     Miroslav Antić

    Ići dole 
    AutorPoruka
    dođoška
    Adminka
    Adminka
    dođoška


    Bedž : kraljica
    Norveška Ženski
    Broj poruka : 240939
    Datum upisa : 30.03.2020

    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitimeNed Okt 04, 2020 4:32 pm

    Miroslav Antić Mika10

    Rođen sam 1932. godine u severnom Banatu, u selu Mokrinu, gde sam išao i u osnovnu školu. U gimnaziju sam išao u Kikindi i Pančevu, a studirao u Beogradu. Živim u Novom Sadu. To je čista moja biografija. U stvari, ja svima kažem da pravu biografiju, onakvu kakvu bih želeo, još nemam, i pored toliko knjiga koje sam napisao, slika koje sam izlagao, filmova koje sam snimio, dramskih tekstova, reportaža u novinama... Svakog jutra poželim da počnem jednu odličnu biografiju, koja bi poslužila, ako nikome drugom, bar đacima u školi, jer oni, nažalost, moraju da uče i život pisca.

    Ja bih bio najgori đak, jer ni svoj život nisam naučio. A radio sam svašta. Bio zidarski pomoćnik, fizički radnik u pivari, kubikaš na pristaništu, mornar, pozorišni reditelj, bavio se vodovodom i kanalizacijom, radio kompresorima, obrađivao drvo, umem da napravim krov, glumio u jednom lutkarskom pozorištu, čak i pravio lutke, vodio televizijske emisije, bio konferansije...

    Imam i neke nagrade i priznanja. Dve „Nevenove“. Jednu za životno delo u poeziji za decu. „Goranovu nagradu“. „Nagradu Sterijinog pozorišta“. „Zlatnu arenu za filmski scenario“. „Nagradu oslobođenja Vojvodine“. „Sedmojulsku nagradu Srbije“. Nosilac sam ordena zasluga za narod. Neko bi od svega toga mogao da napiše bezbroj stranica. Recimo: uređivao list „Ritam“ ili uređivao Zmajev „Neven“...

    Najviše bih voleo da sami izmislite moju biografiju. Onda ću imati mnogo raznih života i biti najživlji među živima. Ostalo, što nije za najavu pisca, nego za šaputanje, rekao sam u pesmi „In Memoriam“. I u svim ostalim svojim pesmama.


    "Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
    Nazad na vrh Ići dole
    dođoška
    Adminka
    Adminka
    dođoška


    Bedž : kraljica
    Norveška Ženski
    Broj poruka : 240939
    Datum upisa : 30.03.2020

    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Re: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitimeNed Okt 04, 2020 5:44 pm

    Knjiga za svaki dan. .za svako jutro i veče . ..

    Miroslav Antić 04570510


    Мирослав Антић - Прва љубав


    "Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
    Nazad na vrh Ići dole
    dođoška
    Adminka
    Adminka
    dođoška


    Bedž : kraljica
    Norveška Ženski
    Broj poruka : 240939
    Datum upisa : 30.03.2020

    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Re: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitimeNed Okt 04, 2020 5:47 pm


    Sad me, valjda, razumeš:
    ljubav je – kad sebe umeš.

    Svako u sebi nosi tajnu svoje budućnosti. Za Miroslava Antića ona je plava, nevina, beskonačna, nebeska i zvezdana.

    Plavi čuperak je najlepši priručnik za odrastanje i nezaobilazni zapis o drhtanju onih koji su se zaljubili prvi put. Ova vanvremena zbirka pesama za samo pola veka postala je predivni udžbenik čežnje, jedinstveno uputstvo za beskrajno čuvanje detinjstva u nama, neodoljivi spomenik šašavosti, dnevnik sa čijih stranica osećamo sazvučja daljina ka kojima hrlimo...

    Miroslav Antić Plavi_14


    https://mega.nz/#!UygVDCgI!cOPRZwaNreanJg_ORvSLtOPlMfg-ojhbvE6i8kZAaj8


    "Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
    Nazad na vrh Ići dole
    dođoška
    Adminka
    Adminka
    dođoška


    Bedž : kraljica
    Norveška Ženski
    Broj poruka : 240939
    Datum upisa : 30.03.2020

    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Re: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitimeNed Okt 04, 2020 5:49 pm

    Veselo cigansko vašarište sa nekoliko suza i kapi kiše...

    Miroslav Antić Garavi11


    https://mega.nz/#!83phAQyS!mWxcmtJ3BiIMQb6q1nfOMPle3KHYlZwyTQbSOppT4nA


    "Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
    Nazad na vrh Ići dole
    dođoška
    Adminka
    Adminka
    dođoška


    Bedž : kraljica
    Norveška Ženski
    Broj poruka : 240939
    Datum upisa : 30.03.2020

    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Re: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitimeNed Okt 04, 2020 5:57 pm



    "Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Miroslav Antić Empty
    PočaljiNaslov: Re: Miroslav Antić   Miroslav Antić I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Miroslav Antić
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Miroslav Mika Antić

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Foto-forum :: Razne slike-other image :: Biblioteka-
    Skoči na: