Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Azerbejdžan
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:38 pm od dođoška

» Halštad, Austrija
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:34 pm od dođoška

» Tirol
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:32 pm od dođoška

» Beč
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:29 pm od dođoška

» Australija
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:26 pm od dođoška

» Adelejd
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:24 pm od dođoška

» mesto za odmor
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:19 pm od dođoška

» Aruba
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 12:17 pm od dođoška

» Sijetl
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:36 am od dođoška

» SAD
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:34 am od dođoška

» San Francisko
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:30 am od dođoška

» Nju Orleans
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:25 am od dođoška

» Nacionalni parkovi u SAD-u
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:23 am od dođoška

» Martas Vinjard
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:16 am od dođoška

» Majami
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeDanas u 11:14 am od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (243476)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Zoki (182846)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
biljana (65382)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 Obaveštenja oko izmena na forumu

Ići dole 
+38
Zozon
Daca*
o5 maja
El Grande
BlackW
Novakov
maraja
Karagunis
Suzy
Сергей
Stanoje
Veljko
Ćomi
Maja
Kristina
roberta_bg
Lostinthegardenofeden
Quentin
Sanjica
Lela
alexis
Kralj
djadja
Ružica
Tadija
Ружа
promaja
Conan
MiroslavL
Vasilije
Slovenska
Lara Kroft
vanja
Boby
Zana
Zoki
Katy
Doktor M
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 36 ... 46  Sledeći
AutorPoruka
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePet Jun 17, 2011 4:47 pm

First topic message reminder :

Zoki ::
znao sam da cemo preko 1000...juce je iskucano 1260 postova
juce je bilo super...kako danas stojimo?


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Maja
Član
Član



Broj poruka : 11362
Datum upisa : 05.09.2012

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jan 30, 2013 11:08 am

nisam baš razumela ovo
Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jan 30, 2013 7:12 pm

i ranije je Zoki stavljao neke ukrase slike....
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Jan 31, 2013 11:57 am

jesam i ponovo ću ali nešto od vas
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeNed Feb 24, 2013 4:53 pm

dobrim delom članova sam dodao rank Član,ako nekome nisam neka se javi
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeNed Mar 24, 2013 2:28 pm

stari podforum Fotografija je smešten u Arhivu(dostupan je svima)
napravio sam novi forum Fotografija i u njemu nekoliko podforuma a vi polako otvarajte nove teme
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeNed Apr 07, 2013 11:14 am

podforum Kulinarstvo je renovirano...stare teme su arhivirane(dostupne svima)
napravio sa za sada dva podforuma Slatki i Slani recepti i u njih postavljajte teme u skladu sa nazivom,predložite šta još tamo da stavim osim ova dva podforuma
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeNed Apr 07, 2013 11:26 am

samo da se dopunim....ja sam krenuo sa novim temama i molim sve da se pridržavaju toga,da ne bude stvar ukusa već ako je nešto slano neka bude slano a ne slobodno tumačenje
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Apr 10, 2013 9:53 am

ukoliko se nepotrebni sukobi unutar članova foruma nastave nekima ću se zahvaliti na saradnji,oni znaju o kome je reč...ovo javno pišem jer neću nikome odgovarati preko PP
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePet Apr 12, 2013 8:45 am

molim vas nemojte se truditi da nam dovodite članove koji nisu kadri ni da se predstave...bolje da se ne registruju
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 8:04 am

nikako da prelomim neke stvari ovde ali ostaviću emocije po strani pa neka se ljute članovi samo na mene,ne i na predlagače izmena
već duže vreme niko sem mene i Ruže ne učestvuje u mnogim temama a po prirodi posla trebalo bi već ako si u forum.timu
da ne bude selektivna pravda,odlučio sam da ukinem grupe na forumu i ostaviti samo Admina tj sebe
ukoliko se pokaže kao nepopularna odluka menjaću je ali za sada će biti tako,svi članovi će biti u rangu člana
---------------------------------
smanjiću broj Igrica na najmanju moguću meru a otvaranje novih neće biti dozvoljeno bez moje saglasnosti,dakle više pisanja na forumu a manje igrica....nisam od onih kojima broj iskucanih poruka nije bitan,naprotiv...ali dajem prednost,lepom tekstu,raspravama u temama kojih ima mnogooooo,lepoj fotografiji,muzici....
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Maja
Član
Član
Maja


Ženski
Škorpija
Broj poruka : 11362
Datum upisa : 05.09.2012
Godina : 39

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 10:20 am

pročitala sam sve i slažem se u potpunosti jedino sa Igricama nisam baš oduševljena,ali ok
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 10:22 am

pazi ...navika je čudo,tako da :ko517:
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Tadija
uvaženi član
uvaženi član
Tadija


Muški
Bik
Broj poruka : 18580
Datum upisa : 21.09.2011
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Underground

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 11:58 am

Zoki ::
nikako da prelomim neke stvari ovde ali ostaviću emocije po strani pa neka se ljute članovi samo na mene,ne i na predlagače izmena
već duže vreme niko sem mene i Ruže ne učestvuje u mnogim temama a po prirodi posla trebalo bi već ako si u forum.timu
da ne bude selektivna pravda,odlučio sam da ukinem grupe na forumu i ostaviti samo Admina tj sebe
ukoliko se pokaže kao nepopularna odluka menjaću je ali za sada će biti tako,svi članovi će biti u rangu člana
---------------------------------
smanjiću broj Igrica na najmanju moguću meru a otvaranje novih neće biti dozvoljeno bez moje saglasnosti,dakle više pisanja na forumu a manje igrica....nisam od onih kojima broj iskucanih poruka nije bitan,naprotiv...ali dajem prednost,lepom tekstu,raspravama u temama kojih ima mnogooooo,lepoj fotografiji,muzici....
Zoki veoma pametan potez Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 249488019


jutros mi je ruža procvetala
Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 6:04 pm

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Lane-gutovic

ne malo sam iznenađen zbog drugih,ja sam otpao iz drugih razloga,Zoki imaš moju podršku


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePon Apr 29, 2013 7:00 pm

hvala na podršci,ruku na srce i do sada sam radio poslove moderatora i ostalo pa samo nastavljam ono što moram i ne naslanjam se na nikoga
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
alexis
Član
Član
alexis


Ženski
Devica
Broj poruka : 50768
Datum upisa : 04.02.2010
Godina : 36
Lokacija Lokacija : Sombor-N.Sad

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Maj 02, 2013 3:18 pm

za razliku od vas ja znam šta želi Zoki od foruma,na vama je hoćete li to prihvatiti kao osnovu za okupljanje ovde ili ne...ne mora svaki forum biti kliše i onda kada se dese promene neko to doživljava kao neku kaznu...ne nije tako



Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Maj 02, 2013 6:21 pm

danas sam počeo sa čišćenjem foruma tj suvišnih a slabo posećenih tema već duži period
počeo sam sa kategorijom Obaveštenja ,tu sam premestio sve stare teme u Arhivu,tako ću i naredne teme zaključati i premestiti tamo zbog preglednosti
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Maj 02, 2013 6:38 pm

odradio sam i drugu kategoriju Razonoda
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Maj 08, 2013 5:29 pm

da li mislite da treba zaključane teme u Fotografiji ostaviti gde su i sada ili ih prebaciti u Arhivu?
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Ружа
ветеран
ветеран
Ружа


Ženski
Broj poruka : 169543
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija Lokacija : Београд

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Maj 08, 2013 5:35 pm

Zoki ::
da li mislite da treba zaključane teme u Fotografiji ostaviti gde su i sada ili ih prebaciti u Arhivu?

Зоки, мислим да их треба пребацити у Архиву... као и све закључане теме...


Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас Србства
Nazad na vrh Ići dole
https://plus.google.com/+%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Maj 08, 2013 5:41 pm

i ja mislim tako ...ako neko hoće da ih pogleda ili prebaci na neki sajt dostupno je samo našim članovima
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimePet Maj 31, 2013 9:24 am

djadjin radio je postavljen kod nas kao baner ,mogu se svi nakačiti tamo i slušati muziku
baner će biti postavljen 2 nedelje
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jun 12, 2013 2:26 pm

od danas je novi editor sa tagovima a vezano za pisanje u post rubrici-prostoru,nadam se da vam se sviđa ,to nije moje delo već firme Forumotion,ako se teže snalazite pitajte pa ćemo lakše naći rešenja
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Ружа
ветеран
ветеран
Ружа


Ženski
Broj poruka : 169543
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija Lokacija : Београд

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jun 12, 2013 8:17 pm

Zoki ::
od danas je novi editor sa tagovima a vezano za pisanje u post rubrici-prostoru,nadam se da vam se sviđa ,to nije moje delo već firme Forumotion,ako se teže snalazite pitajte pa ćemo lakše naći rešenja
Опет морам да питам...ја увек идем на "сигурно", па ме збуњују две ствари:
- не могу да се снађем да поставим видео клип  -  директно, као што сам до сад, већ се види тек кад се отвори на ЈУ Тубе... да ли је такав систем рада новог едитора?
И, друго... неће да ми јустифицира текст као и до сад... како то да одрадим???


Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас Србства
Nazad na vrh Ići dole
https://plus.google.com/+%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0
Conan
Član
Član
Conan


Muški
Strelac
Broj poruka : 14988
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Belgrade-okolina

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jun 12, 2013 8:20 pm

link od klipa postaviš kada klikneš na ikonicu You tube
npr





znači klik na ikonicu ubaciš link i klik na insert


ko se lati mača i sam od njega strada
Nazad na vrh Ići dole
Ружа
ветеран
ветеран
Ружа


Ženski
Broj poruka : 169543
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija Lokacija : Београд

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeSre Jun 12, 2013 8:28 pm

Canon, хвала ти, тако сам и урадила... па није прихватило... Покушаћу сад - опет!!!

Успело!!! Још једном, хвала Canon!!!
Јустифицирање (сређивање текста) и није потребно... сад видим да  то ради  - аутоматски!!!

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 New-image


Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас Србства
Nazad na vrh Ići dole
https://plus.google.com/+%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Jun 13, 2013 12:38 pm

drago mi je da se snalazite dobro,vizuelno je lepše nema šta
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Ружа
ветеран
ветеран
Ружа


Ženski
Broj poruka : 169543
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija Lokacija : Београд

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Jun 13, 2013 12:47 pm

Zoki ::
drago mi je da se snalazite dobro,vizuelno je lepše nema šta
Зоки, јесте... али опет баш није у потпуности текст јустифициран - сложен, онако како сам до сад имала... морам и ручно да исправљам, јер колико видим нема те иконице??!Или је ја не видим....?


Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас Србства
Nazad na vrh Ići dole
https://plus.google.com/+%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182846
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitimeČet Jun 13, 2013 1:10 pm

zakleo bi se da je bila,ni ja je ne vidim
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Sponsored content





Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 27 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenja oko izmena na forumu
Nazad na vrh 
Strana 27 od 46Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 36 ... 46  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Obaveštenja-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: