Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Abhazija
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 12:40 pm od dođoška

» osmeh
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 12:24 pm od dođoška

» Love
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 12:05 pm od dođoška

» Srce
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 12:03 pm od dođoška

» Ljudi i okolina
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 12:01 pm od dođoška

» Proleće
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:54 am od dođoška

» Zoo roditeljstvo
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:51 am od dođoška

» I životinje vole cveće
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:49 am od dođoška

» Životinje zimi
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:45 am od dođoška

» Zečevi i kunići
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:40 am od dođoška

» Ptice
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:39 am od dođoška

» Psi i macke
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:37 am od dođoška

» Jeleni, srne, košute, lanad
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:35 am od dođoška

» Domaće životinje
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:33 am od dođoška

» Divlje životinje
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeDanas u 11:30 am od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (241017)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Zoki (182393)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
maraja (122180)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
biljana (65382)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
djadja (61062)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_lcapKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_voting_barKoje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_vote_rcap 
Similar topics
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




 

 Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182393
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  Empty
PočaljiNaslov: Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet    Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimeUto Avg 16, 2011 4:29 pm

Muškarci imaju repertoar uobičajenih fraza koje koriste kako bi
“odvukli ženu u krevet”. Mi smo izdvojili deset najčešćih i rastumačili
ih za vas.

[Only admins are allowed to see this image]
Iako će vam ove rečenice možda delovati zabavno, problem je u tome što
većina žena zamišlja da se iza ovih reči nalazi tračak istine i tako
uglavnom svesno podstiču muškarce da ih još češće koriste. To je,
uostalom, i jedan od razloga zašto retko koja žena uspeva da na vreme
otkrije da li je muškarac ozbiljan kandidat za dugotrajan odnos. Kada bi
žene mogle uspešno da dešifruju ove izjave i proniknu u njihovo pravo
značenje, lakše bi razlikovale potencijalne uspešne muškarace od
gubitnika.

Kaže: Lepa/predivna si.
Misli: Tvoje lice je simetrično, što je dobar pokazatelj da bi mogla da uspešno prenosiš moje gene. Želim seks.


Kaže: Večeras si neodoljiva.
Misli:
Želim seks s tobom što je pre moguće.

Kaže: Ostanimo samo prijatelji.
Misli: Ne sviđaš mi se ili preboleo sam te. Nadam se da me
više nećeš zvati ili slati poruke četrdeset puta na dan i pitati me gde
sam.

Kaže: Izgledaš odlično u tome!
Misli: Ta odeća naglašava tvoj struk i bokove i dobro ističe
tvoje grudi. Sve to uzbuđuje moje mentalne sklopove i hormone i želim
seks s tobom odmah.

Kaže: Želiš da svratiš na piće?
Misli: Želim divlji životinjski seks večeras dok sam još polupijan i nema jakog svetla koje bi naglasilo sve mane koje možda imaš.

Kaže: Želiš li da popiješ nešto?
Misli:
Dopusti mi da alkoholom oslabim tvoje inhibicije tako da
možda završiš u krevetu sa mnom. Napredna verzija ovoga je: Evo ti još
jedno piće.

Kaže: Ne mogu da ostanem dugo večeras, sutra ustajem rano.
Mi
sli: Hvala na seksu, moram da idem.

Kaže: Želim otvorenu i iskrenu vezu.
Misli: Ako ti kažem nešto što ne želiš da čuješ, ova izjava
će mi omogućiti da jednog dana kažem: Pa rekao sam ti da ću biti iskren
s tobom.

Kaže: Nazvaću te./Vidimo se kasnije kada se klub zatvori.
Misli: Ako mi se večeras ne posreći s nekom drugom, pristaću na seks s tobom.

Kaže: Ne radi se o tebi, nego o meni.
Misli: Radi se o tebi. Idi i ne vraćaj se.


[Only admins are allowed to see this link]     [Only admins are allowed to see this link] [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]  [Only admins are allowed to see this link]  [Only admins are allowed to see this link]


[Only admins are allowed to see this image]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Ружа
ветеран
ветеран
Ружа


Ženski
Broj poruka : 169543
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija Lokacija : Београд

Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet    Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 10:46 pm

Занимљиво...
Познате "мушке фразе"... и, што је најважније, мисле да успевају баш код сваке жене!
Варају се.
Нису жене наивне.

"Ако само хоће да је одвуче у кревет" - значи само секс, онда мора више да се потруди од - само једне или две реченице!

Оно неколико реченица у "његовој глави" - што не саопштава наглас - ако је нашао жену само за секс, без неких романтичних осећања, о љубави и не помишљам у овим случајевима, онда је, по мом мишљењу ЕФЕКТНИЈЕ И ЈАЧЕ ДА ЈОЈ КАЖЕ ОНО ШТО МИСЛИ!!!

Неће се увредити. И, она је спремна само "за једно вече"...или било које доба дана.

Истина је - најубојитије оружје!!!


[Only admins are allowed to see this link]





Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас Србства
Nazad na vrh Ići dole
https://plus.google.com/+%D0%9C%D0%BE%D1%98%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0
djadja
Član
Član
djadja


Ženski
Rak
Broj poruka : 61062
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Backa Topola

Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet    Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 10:49 pm

swe zawisi na sta je zena spremna..

i muskarac koliko je dobar "lazov" :D


Danas smo najstariji nego sto smo ikad bili, i najmladji nego sto cemo ikada biti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet    Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje fraze muškarci koriste da bi odveli ženu u krevet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li muskarci ikada odbijaju sex ? Pitanje koje zabavlja mnogo zena , da li muskarci imaju nekad neke svoje razloge da odbiju sex i koji su to razlozi ?
» Ženske izjave koje muškarci ne podnose
» Muskarci na koje nebiste trebale gubiti vrjeme

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Ljubav i sex-
Skoči na: