Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Benin
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 6:55 pm od dođoška

» Bosna-BiH i Rep.Srpska
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 5:49 pm od dođoška

» Azerbejdžan
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 4:50 pm od dođoška

» Austrija
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 4:27 pm od dođoška

» Ostrvo Kangaroo
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 4:20 pm od dođoška

» Argentina
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 3:51 pm od dođoška

» Sijetl
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 3:48 pm od dođoška

» SAD
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 3:45 pm od dođoška

» San Francisko
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 3:22 pm od dođoška

» Nju Orleans
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 3:18 pm od dođoška

» Nacionalni parkovi u SAD-u
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 2:52 pm od dođoška

» Martas Vinjard
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 2:40 pm od dođoška

» Majami
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 2:36 pm od dođoška

» Havaji
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 2:33 pm od dođoška

» Chicago Botanic Garden
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeDanas u 2:31 pm od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (242474)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Zoki (182636)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
biljana (65382)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 Obaveštenja oko izmena na forumu

Ići dole 
+38
Zozon
Daca*
o5 maja
El Grande
BlackW
Novakov
maraja
Karagunis
Suzy
Сергей
Stanoje
Veljko
Ćomi
Maja
Kristina
roberta_bg
Lostinthegardenofeden
Quentin
Sanjica
Lela
alexis
Kralj
djadja
Ružica
Tadija
Ружа
promaja
Conan
MiroslavL
Vasilije
Slovenska
Lara Kroft
vanja
Boby
Zana
Zoki
Katy
Doktor M
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 27 ... 46  Sledeći
AutorPoruka
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePet Jun 17, 2011 4:47 pm

First topic message reminder :

Zoki ::
znao sam da cemo preko 1000...juce je iskucano 1260 postova
juce je bilo super...kako danas stojimo?


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 01, 2011 6:19 pm

ako neko ima zelju da ubacim chat...ali ne dugo nego par dana ?
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zana
Član
Član



Broj poruka : 32910
Datum upisa : 01.02.2011

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 01, 2011 10:53 pm

Vratila sam Dejana i Dragona u nash kutak..vraceni su i ostali koji retko ulaze pa mislim da je fer i njih dvojicu vratiti
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeNed Sep 04, 2011 8:02 am

morao sam izbrisati widget Histas zbog sporog ucitavanja stranica...njihov sajt ponekad radi a jutros nikako
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 05, 2011 10:05 am

od danas je promaja VIP clan...odlukom admin tima
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 05, 2011 4:18 pm

Zoki ::
od danas je promaja VIP clan...odlukom admin tima

cestitam promaji...vidi se da je ok lik
Nazad na vrh Ići dole
Zana
Član
Član



Broj poruka : 32910
Datum upisa : 01.02.2011

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 05, 2011 6:37 pm

Nagrade danas otishle Miroslavu,Alex i Ruži...
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 05, 2011 7:25 pm

preneo sam alexis
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zana
Član
Član



Broj poruka : 32910
Datum upisa : 01.02.2011

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:50 pm

Hvala Zoki 😉
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeSre Sep 07, 2011 5:47 pm

da ubacim neki radio na forumu...neka se peva...aaaaaaaaaa?
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeSre Sep 07, 2011 6:01 pm

ubacio sam radio Pingvin
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeSre Sep 07, 2011 6:58 pm

Zoki ::
ubacio sam radio Pingvin

to brateeee neka se peva


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Conan
Član
Član
Conan


Muški
Strelac
Broj poruka : 14988
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Belgrade-okolina

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeSre Sep 07, 2011 8:29 pm

samo veselo


ko se lati mača i sam od njega strada
Nazad na vrh Ići dole
Boby
Član
Član
Boby


Muški
Vaga
Broj poruka : 45020
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Srbija

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePet Sep 09, 2011 7:57 am

So Different sam skinuo kao VIP clana..nije aktivna

Zoki ti odluci za njen baner


a kada odu svi...mi ostajemo sami...
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePet Sep 09, 2011 9:31 am

Boby ::
So Different sam skinuo kao VIP clana..nije aktivna

Zoki ti odluci za njen baner

ona mi je poslala poruku da nema vremena ni za svoj forum i ja je razumem...tako da je tvoja odluka razumna
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePet Sep 09, 2011 3:19 pm

Zana ::
Nagrade danas otishle Miroslavu,Alex i Ruži...

alexis jos nije dobila :(
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zana
Član
Član
Zana


Ženski
Broj poruka : 32910
Datum upisa : 01.02.2011

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePet Sep 09, 2011 10:53 pm

Zoki,guzva je velika u magacinu kod mene...a shaljem nashom poshtom,jer u suprotnom ne bih stigla poslati...stici ce sigurno...a da,poslah i tebi ujedno Dražu..to sam ti dugovala...sigurno ce stici od nedelje..ne brinite


Život je jedan i nema reprizu!
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 7:19 pm

Ruza je upala u TOP 10 cestitam joj
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 7:27 pm

a gde smo mi ostali ....mora da smo u bestrzajnim topovima Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 7:32 pm

klik na Members i vidis stanje
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 7:45 pm

ma šalim se bre Delijo,pa nek sam i prašinar bre al važno da se zajebavam ko general Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 768612
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 7:59 pm

tako i treba
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 8:09 pm

samo me nemoj terati da stojim mirno kad postujem sa tobom Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 768612
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 8:12 pm

ti si neki uniform men aaaaaaaaa?
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimePon Sep 26, 2011 8:24 pm

HA HA HA ...VID POŠTARA ŠTO SE ZANIMA Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 155556 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 768612
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeSre Sep 28, 2011 8:18 am

tema kod zane na kafenisanju je zakljucana i prebacena u arhivu
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 29, 2011 7:00 pm

ukinuo sam chat...mislim da nema razloga biti,samo usporava stranicu
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 29, 2011 7:06 pm

Za chat moraš imati bar 6-7 dobrih chatera da bih bio zanimljiv a onda ti je to odma podeljenost i grupisanje ...trpi i forum a posle svi to osete ..meni lično nesmeta chat ali on se prenosi i na forum pa teme počinju da liče na chat ,kratki odgovori i bog te pita da li si išta razumeo u nečijoj diskusiji.Mislim da si ispravno postupio ,opet iznosim svoje mišljenje i nadam se da neću od pojedinaca biti dočekan na nož ... Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 732898
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182636
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 29, 2011 7:08 pm

nikada nisam bio za chat ali nikada...ono sto neko misli da pita,kaze,napise...ima milion tema pa neka se rasprava vodi u temama...nego sam zbog ishtar postavio da se snadje bolje i brze
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
promaja
Član
Član
promaja


Muški
Lav
Broj poruka : 6096
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 61
Lokacija Lokacija : tu i tamo

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitimeČet Sep 29, 2011 7:11 pm

ma ja isto nisam ni na jednom forumu tu mogao da se snađem ,em što j..e lud zbunjenog dok ssvi odgovaraju na sve em što su brzi ...ma nije to za mene i nevolim da smetam tamo gde mi neide ... :affraid:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 8 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenja oko izmena na forumu
Nazad na vrh 
Strana 8 od 46Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 27 ... 46  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Obaveštenja-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: