Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Panama
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 3:46 pm od dođoška

» Žena u crvenom
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:51 pm od Zoki

» Novi Zeland
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:46 pm od dođoška

» Leto
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:42 pm od Zoki

» Fotografija meseca maj 2024
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:41 pm od Zoki

» slika dana
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:39 pm od Zoki

» Ljudi i okolina
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:34 pm od Zoki

» Sunce izlasci i zalasci
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:32 pm od Zoki

» Suncokreti-sunflowers
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:29 pm od Zoki

» Crna Gora
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:21 pm od dođoška

» Mostovi
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:17 pm od Zoki

» Vodopadi i slapovi
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:15 pm od Zoki

» Leptiri i ostali insekti
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:12 pm od Zoki

» Ptice
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:10 pm od Zoki

» Dvorci,tvrđave i zamkovi
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeJuče u 2:05 pm od Zoki

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (242159)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Zoki (182627)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
biljana (65382)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_lcapObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_voting_barObaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 Obaveštenja oko izmena na forumu

Ići dole 
+38
Zozon
Daca*
o5 maja
El Grande
BlackW
Novakov
maraja
Karagunis
Suzy
Сергей
Stanoje
Veljko
Ćomi
Maja
Kristina
roberta_bg
Lostinthegardenofeden
Quentin
Sanjica
Lela
alexis
Kralj
djadja
Ružica
Tadija
Ружа
promaja
Conan
MiroslavL
Vasilije
Slovenska
Lara Kroft
vanja
Boby
Zana
Zoki
Katy
Doktor M
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 32 ... 46  Sledeći
AutorPoruka
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePet Jun 17, 2011 4:47 pm

First topic message reminder :

Zoki ::
znao sam da cemo preko 1000...juce je iskucano 1260 postova
juce je bilo super...kako danas stojimo?


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 09, 2012 6:31 pm

Zoki ::
Bojan je napustio admin poziciju na svoj zahtev
posteno od Bobyja...i meni je poslao PP sa nekim razlogom.ja ga razumem,sa njime sam slobodno mogao i da se psujem on me je razumeo...bice on sa nama ali ne cesto
Nazad na vrh Ići dole
Boby
Član
Član



Broj poruka : 45020
Datum upisa : 24.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 6:00 am

zahvaljujem se na razumevanju od strane Zokija...jednostavno bilo me SRAMOTA da budem administrator a ne zasluzujem to mesto poslednih 5-6 meseci

nisam prognozer dobar ali ako mene pitate za admina mora biti postavljen neko ko ce dovesti barem 3 aktivna clana...to znaci da nisu samo registrovani vec da budu aktivni....u tom smeru najdalje je otisao maleni koji doveo stvarno veliki broj clanova neki su dosta aktivni pa je logicno da on dobije mesto admina
maleni dosta poznaje rad na forumu oko kompa mislim da nema sta nezna;jedino svoje ponasanje da poboljsa jer koliko god da je u interesu foruma svadja toliko ga ljudi ne shvataju dobronamerno

druga nedoumica je Katy...dosta aktivna ali 90% u Igricama...nedovoljno za buducu adminku,verujem da joj skola oduzima dosta vremena...ali takodje verujem da nije dovoljno pokazala svoje znanje ovde,ima dosta tema gde nije ni pomirisala...a treba obici sve teme,stare teme pokrenuti...

sta reci za djadju...meni je ok osoba i ja nemam primedbi na njenu aktivnost,jer cura ili zena kuca ovde koliko moze

alexis je Zokijeva i tu nemam sta da dodam

meni nije bilo mesto admina nesto posebno ali eto voleo bih mesto koje imaju maleni i Lara Kroft...dakle Zvezda...cisto iz nekog forumskog staza ovde
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 9:33 am

Bojane ja te nisam nikada toliko smarao za tvoju neaktivnost,naprotiv...branio te od nekih clanova ali to nije bitno,za nesto znas za nesto i ne trebas znati

da skratim i ja pricu....izbor admina mi nije u prvom planu,za sada ne
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:20 pm

Bojane hvala na lepim recima brate...ja necu biti admin jer sam nekulturan,bla bla bla...zna se da sam doveo barem 15 clanova ovde...toliko o tome,voleo bih jos da Zoki izbaci moju statistiku koliko sam otvorio tema?
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:36 pm

maleni ovako stoje stvari:

Zoki -4503 tema

Boby-1486

maleni-1279

Conan 277

Zana 260

Katy-192
itd
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član



Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:37 pm

Zoki hvala ti za ovaj podatak
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:38 pm

nema na cemu...takva je statistika
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePet Jan 13, 2012 6:44 am

Boby takodje po svojoj zelji dobija rank Zvezde foruma...mislim da je zajedno sa Larom i malenim skoro dve godine ovde i zasluzuje i vise od toga
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zoki
Funder
Funder



Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:14 pm

po zelji Lele od danas nije vise moderator...tako da ponovo nemamo srece sa moderatorima
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Lela
Član
Član
Lela


Ženski
Ribe
Broj poruka : 3166
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 33
Lokacija Lokacija : Pozega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:20 pm

Nisam zelela da vas izneverim,ali zaista smatram da ovo mesto ne zasluzujem,mnogo duze su neki clanovi ovde od mene da bih ja zauzimala to mesto!! :ko568: :ko5156:


‎''Zao mi je sto nisam rodjen malo gluplji,ili malo pametniji. Gluplji da ne primecujem neke stwari oko sebe,ili pametniji da ih primecene ne komentarisem!'' Z.Lausevic
Nazad na vrh Ići dole
http://lelaimoni.forumotion.com/
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:21 pm

nemoj se brinuti za ostale...oni su otisli koji su se ljutili...a i svako ko misli da ovde gubi vreme sretan mu put
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSub Jan 14, 2012 6:14 pm

Lela ::
Nisam zelela da vas izneverim,ali zaista smatram da ovo mesto ne zasluzujem,mnogo duze su neki clanovi ovde od mene da bih ja zauzimala to mesto!! Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 3359332484 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 1195667133
i
apsolutno se slazem...nisi si ti za urednika


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Boby
Član
Član
Boby


Muški
Vaga
Broj poruka : 45020
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Srbija

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeNed Jan 15, 2012 8:07 am

Lela ::
Nisam zelela da vas izneverim,ali zaista smatram da ovo mesto ne zasluzujem,mnogo duze su neki clanovi ovde od mene da bih ja zauzimala to mesto!! Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 3359332484 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 1195667133
sa velikim zakasnjenjem si ovo napisala duso moja


a kada odu svi...mi ostajemo sami...
Nazad na vrh Ići dole
Lela
Član
Član
Lela


Ženski
Ribe
Broj poruka : 3166
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 33
Lokacija Lokacija : Pozega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeNed Jan 15, 2012 1:31 pm

Boby ::
Lela ::
Nisam zelela da vas izneverim,ali zaista smatram da ovo mesto ne zasluzujem,mnogo duze su neki clanovi ovde od mene da bih ja zauzimala to mesto!! Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 3359332484 Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 1195667133
sa velikim zakasnjenjem si ovo napisala duso moja

Sta ces na greskama se uci!! Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 258489443 :ko5111:


‎''Zao mi je sto nisam rodjen malo gluplji,ili malo pametniji. Gluplji da ne primecujem neke stwari oko sebe,ili pametniji da ih primecene ne komentarisem!'' Z.Lausevic
Nazad na vrh Ići dole
http://lelaimoni.forumotion.com/
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeNed Jan 15, 2012 2:15 pm

tako mlada a vec namazana svim bojama kao spektar


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 16, 2012 9:12 am

primetno je da je rejting na svim forumima opao dosta...sta je po sredi mozemo samo da nagadjamo...mislim da ce to ici jos u gorem smeru...
ono sto mene interesuje je cinjenica da stari clanovi kao sto su Lara Kroft,Boby,maleni,Ruzica,Suzy,Dejan,Dragon,Dylan,Katy...ne zaostaju u svojoj aktivnosti i ja im se zahvaljujem...izvinjavam se svima ako sam nekoga preskocio i nisam pomenuo
od standardnih tu je djadja najaktivnija,njoj posebno hvala i poljubac
zajedno sa alexis cinimo dosta dobru grupu od oko 10-12 clanova stalnih

ocekivao sam mnogo vise od Amande,sanjice,Kralja,Tace...i da ne nabrajam
Lela i promaja imaju svoje forume i ja im od srca zelim lep uspeh u druzenju sa svojim clanovima
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Conan
Član
Član
Conan


Muški
Strelac
Broj poruka : 14988
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Belgrade-okolina

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 16, 2012 11:55 am

a ja a ja????


ko se lati mača i sam od njega strada
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 16, 2012 11:55 am

pa znao sam da sam nekoga izostavio...oprosti Conane
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
djadja
Član
Član
djadja


Ženski
Rak
Broj poruka : 61062
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Backa Topola

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 23, 2012 10:55 pm

:lol!:
od kad lela nije moderator ?


Danas smo najstariji nego sto smo ikad bili, i najmladji nego sto cemo ikada biti.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
Član
Član
Boby


Muški
Vaga
Broj poruka : 45020
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Srbija

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeUto Jan 24, 2012 5:59 am

djadja ::
:lol!:
od kad lela nije moderator ?
pogledaj https://foto-forum.forumsr.net/t8555p330-rec-administratora


a kada odu svi...mi ostajemo sami...
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeUto Jan 24, 2012 10:08 am

Boby ::
djadja ::
:lol!:
od kad lela nije moderator ?
pogledaj https://foto-forum.forumsr.net/t8555p330-rec-administratora
da Lela je na svoju inicijativu odustala od ranka moderatora
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
djadja
Član
Član
djadja


Ženski
Rak
Broj poruka : 61062
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 47
Lokacija Lokacija : Backa Topola

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeUto Jan 24, 2012 1:36 pm

videh


Danas smo najstariji nego sto smo ikad bili, i najmladji nego sto cemo ikada biti.
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 5:04 pm

od 1 februara ce biti nekih izmena u forumskom timu...mnogi ce se iznenaditi,neko prijatno neko neprijatno
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Doktor M
Član
Član
Doktor M


Muški
Lav
Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 7:24 pm

Zoki ::
od 1 februara ce biti nekih izmena u forumskom timu...mnogi ce se iznenaditi,neko prijatno neko neprijatno
opet cu ja najebati osecam


ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Lara Kroft
Član
Član
Lara Kroft


Ženski
Rak
Broj poruka : 17606
Datum upisa : 27.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 10:26 pm

maleni ::
Zoki ::
od 1 februara ce biti nekih izmena u forumskom timu...mnogi ce se iznenaditi,neko prijatno neko neprijatno
opet cu ja najebati osecam



pa ne bi trebao, ti si zvezda.... Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 998589448



Nazad na vrh Ići dole
Boby
Član
Član
Boby


Muški
Vaga
Broj poruka : 45020
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Srbija

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 26, 2012 7:33 am

nadam se ne i ja,slazem se sa Larom...ispod ovoga ne bi bilo fer


a kada odu svi...mi ostajemo sami...
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 26, 2012 4:44 pm

sacekajte malo
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Lara Kroft
Član
Član
Lara Kroft


Ženski
Rak
Broj poruka : 17606
Datum upisa : 27.01.2010

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimeČet Jan 26, 2012 6:46 pm

Zoki ::
sacekajte malo

ti znas bar sto se mene tice da mi strpljenje nije bas vrlina... Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 398840786



Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182627
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitimePon Jan 30, 2012 6:01 am

vi Zvezde uzivajte...Katy mi je zakazala,osim igrica nema je puno u temama,ne dovodi clanove,premalo za supermoderatora
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Sponsored content





Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja oko izmena na forumu   Obaveštenja oko izmena na forumu - Page 18 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenja oko izmena na forumu
Nazad na vrh 
Strana 18 od 46Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 32 ... 46  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Obaveštenja-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: