Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Zimske/Praznične linije za potpis
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 14:28 od biljana

» Bergen
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 14:03 od dođoška

» Močvare...
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:45 od biljana

» Luka-marina-port
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:40 od biljana

» Nasamo sa prirodom
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:38 od biljana

» Zimski pejzaži-Winter landscapes
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:35 od biljana

» Kuće u snegu
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:34 od biljana

» Mostovi
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:33 od biljana

» Dvorci,tvrđave i zamkovi
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:32 od biljana

» Fontane
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:30 od biljana

» Nemačka
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:28 od biljana

» Gradovi noću
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:27 od biljana

» Šeširi , kape , šubare - png
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:18 od biljana

» Žene png
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:16 od biljana

» Ženski "raj"
Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeDanas u 13:14 od biljana

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (272711)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Zoki (186126)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
biljana (93163)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Zvezda - Page 18 I_vote_lcapZvezda - Page 18 I_voting_barZvezda - Page 18 I_vote_rcap 
Similar topics
    Oktobar 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031   
    KalendarKalendar
    Add This
    Bookmark and Share




     

     Zvezda

    Ići dole 
    +25
    Quentin
    barakuda70
    dragan jankulovski
    Ćomi
    Goki
    Lostinthegardenofeden
    Jovan
    Vitez
    Delija
    Krsta
    djadja
    Conan
    Vladimir Veliki
    Kralj
    moni91
    Tadija
    bananko
    Dylan
    Vasilije
    promaja
    Katy
    Zoki
    Doktor M
    Boby
    tiksa123
    29 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći
    AutorPoruka
    tiksa123
    Član
    Član
    avatar


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 26.09.2011

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimePet 30 Sep 2011 - 16:57

    First topic message reminder :

    FK Zvezda , neznam bas puno o njemu osim da je prije igrao za njih jako dobro danasnji trener zuti ili Robert Prosinecki te kolko sam citao kad je dosao u Zvezdu da su ga jako ljepo docekali. Bas me zanima kako vodi klub posto ne pratim tu ligu isto kao ni Hr ligu, kako zvzda sad stoji u Ligi?
    Nazad na vrh Ići dole

    AutorPoruka
    Doktor M
    Član
    Član



    Broj poruka : 79536
    Datum upisa : 16.03.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeUto 31 Dec 2013 - 16:03

    Džajić: Na proleće kreće Zvezdina mašinerija
    Autor: MONDO
    Predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić najavio je racionalan i praktičan prelazni rok, ali i juriš na titulu u 2014. godini.



    Zvezda - Page 18 Dzaja-vFoto: MN Press
    Predsedniku Crvene zvezde Draganu Džajiću laknuće kada u ponoć sat proglasi Novu, 2014. godinu.
    Jer, u 2013. malo šta bilo je lepog u Zvezdi, što priznaje i predsednik kluba. Ipak, zakleti optimista veruje da zvezdaše čeka mnogo lepši period.
    "Iza nas je svakako težak period, veoma turbulentan, izazvan brojnim problemima. A, onda kada nema pobeda i dobrih igara, to su dodatne muke za sve u Crvenoj zvezdi. Ipak, nijednog trenutka nismo prestali da se borimo ili verujemo u bolje dane", rekao je Džajić u intervjuu za "Sport" i dodao:
    "Iz ove kože se može izaći samo ukoliko budemo pravi i znam da nam samo titula donosi osmehe i zadovoljstvo".
    On je zadovoljan što je ekipa konačno dobila deo novca.
    "Znam da je igračima potreban mir i minimalna sigurnost, ali sam im uvek otvoreno pričao da nismo u situaciji redovno da ispunjavamo ugovorne obaveze. I sada sam im rekao: čim u kasi bude novca, uplatićemo vam, što se eto u petak i dogodilo. Dakle, nema laži, nema prevare".
    Ipak, to nije garant da se u toku zime neće pojaviti još neki fudbaler sa zahtevom za raskid ugovora.
    "Rekao sam i ponoviću igračima to 10. januara na prozivci da svi koji sebe ne vide u Crvenoj zvezdi, a hoće da tokom drugog dela sezone eventualno tuže klub, mogu odmah da dobiju papire. Nećemo nikoga da molimo, a prvi sam za to da se momcima obezbede uslovi, jer onda možemo da pred njih postavljamo velike zahteve", rekao je i dodao:
    "Verujem da su svi spremni na kompromis".
    Džajić kaže da je bitno da u klubu ostanu oni koji vole Zvezdu i žele da igraju za nju, da je važno da od prvog dana priprema atmosfera bude "udarnička".
    "Meni je najbitnije da od prvog radnog dana atmosfera bude dobra i da ekipa radi punom parom".
    On nema dilemu da li je titula u ovom trenutku prioritet ili ne...
    "Osvajanje prvenstva bio bi veliki zamajac za klub  i pun rezultatski pogodak. Onda je sve drugačije i možeš da se nadaš nekoj zaradi eventualnim plasmanom u Ligu šampiona., do koje je put olakšan novim sistemom kvalifikacija. Grčimo se i živimo s problemima, ali moj stav je svima poznat: moramo da zadržimo najbolje igrače, makar se finansijski grčili još neko vreme".
    O prelaznom roku...
    "Bićemo racionalni i praktični", rekao je Džajić i istakao da je Aleksandar Luković igrač u fokusu pažnje kluba.
    "Realno smo procenili situaciju, a šanse svakako postoje i nemam dilemu da nam je angažman sa Lukovićem prioritet prelaznog roka. Nadam se dobrim vestima".
    Sa Lukovićem ili bez njega, Džajić najavljuje "Zvezdino proleće".
    "Zvezda ima svoju tradicijum a ti je da na proleće uvek kreće naša mašinerija. Verujem da ćemo uspeti i zato ćemo se svakako pojačati, da bi kraj trke u maju bio lep i uspešan za nas", poručio je Džajić navijačima.
    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder



    Broj poruka : 186126
    Datum upisa : 01.01.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeČet 2 Jan 2014 - 19:49

    "Ninkov bi se sutra vratio u Zvezdu"
    Autor: MONDO
    Miloš Ninković održava kontakt sa bivšim desnim bekom crveno-belih, koji mu je otkrio da bi rado ponovo živeo u Beogradu i igrao za Zvezdu.



    Zvezda - Page 18 Ninkov-velikaFoto: MN Press
    Posle burnog kraja prvog dela sezone i smene sportskog direktora, situacija u Crvenoj zvezdi je oko Nove godine postala tiša. Igrači su na odmoru i do početka zimskih priprema "pune baterije" za nastavak sezone.
    Miloš Ninković, jedan od njihovih predvodnika, proglašen je za igrača godine u izboru navijača. U intervjuu za sajt simpatizera kluba Red star Belgrade priznao je da, uprkos teškoj situaciji u klubu, uživa u pažnji koju mu pristalice Zvezde pružaju na svakom koraku.
    "Igrao sam i u Dinamu, devet godina, družio sam se i sa Ševčenkom, koji je bio deset puta veća zvezda nego što sam ja ovde, igrački šta je sve osvojio, fudbalsko ime... Ali, on nije pola doživeo tamo ovoga što sam ja ovde za ovih šest meseci. I ovog stvarno nema nigde", rekao je on i objasnio:
    "Ne znam kako je u Argentini i Brazilu, Turskoj, Grčkoj, ali mi se čini da ovog ima samo ovde. Samo u Zvezdi. Siguran sam, samo kad bi se malo u klubu situacija popravila, kad bismo uzeli titulu, to bi bila prekretnica da krene sve bolje".
    Kada kaže reč "bolje" podrazumeva da bi tim postajao jači i da bi se neki igrači vratili u klub.
    "Siguran sam da bi se mnogi vratili u Zvezdu. Pričao sam već sa Lunetom (Aleksandrom Lukovićem), a takođe i sa Pajom (Pavle Ninkov) i on kaže da bi se sutra vratio u Zvezdu... Kaže da mu se smučilo malo tamo u Francuskoj", objasnio je Ninković.

    Ninkov je Crvenu zvezdu napustio 4. juna 2011. godine i otišao u Tuluz za 1,7 miliona evra. Još nastupa za taj klub.

    Da li bi Ninković mogao da utiče i na dolazak stranaca u klub? Prema njegovom mišljenju - teško. Bar dok je situacija u Ljutice Bogdana teška kao sada. To je objasnio kroz odgovor na pitanje o eventualnom angažovanju Brazilca Betaa.

    "Znate kako, teško je dovesti igrača. Hajde da je neko ko voli Zvezdu, da je zaradio i da želi da se vrati, pomogne... E, sad, stranac, trebalo bi da mu kažem da dođe, a nema tri meseca plate. Rekao bi: ' Alo, šta je ovo?'. Ne znam, možda i bude sve dobro, ali ja to ne mogu da garantujem. Više se uzdam u momke koji su tu, kao što je Lune. Čuo sam se sa njim, on želi da se vrati i sada je sve na dogovoru klubova", rekao je Ninković u novogodišnjem intervjuu.

    Podsetimo da je Aleksandar Luković u razgovoru za MONDO potvrdio da postoji mogućnost da ponovo igra za Zvezdu, ali i objasnio da se za to pita njegov klub - Zenit.
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Сергей
    Član
    Član



    Broj poruka : 4212
    Datum upisa : 26.11.2013

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeUto 14 Jan 2014 - 8:42

    ZVEZDA: Kasalica ide, otpao Miladinović
    Autor: Jovan Terzić
    Jedan od standardnijih prvotimaca u poslednjih godinu i po, dobio dozvolu za odlazak u inostranstvo. Ponuđeni Tijago i Vasilić.



    Zvezda - Page 18 3Foto: crvenazvezdafk.com
    Upravni odbor Crvene zvezde u ponedeljak uveče je odlučio da napadaču Filipu Kasalici da "zeleno svetlo" da u aktuelnom prelaznom roku ode sa "Marakane"!
    Uslov je da dobije dobru inostranu ponudu, koja bi zadovoljila i njegove i kriterijume kluba.
    SISTEMATIZACIJA
    U Zvezdi narednih dana sledi sistematizacija radnih mesta i revizija ugovora sa igračima koji su u drugom planu, pošto je cilj da broj prvotimaca bude sveden na 25.
    Kasalica je doveden krajem 2011. godine iz užičke Slobode, zajedno sa Nikolom Maksimovićem, od letos članom Torina. Međutim, brzonogi fudbaler nije se u dovoljnoj meri nametnuo golovima, pa je rukovodstvo rešilo da mu ne pravi probleme u pronalaženju nove sredine.
    Prema nezvaničnim informacijama, za Kasalicu je najveće interesovanje pokazala Mordovija iz Saranska, koja ubedljivo vodi na tabeli druge ruske lige.
    Novinarima je rečeno da je Zvezdi ponuđen tandem Slobode Tijago Galvao (napadač) - Jovica Vasilić (desni bek), kao i da se u pozitivnom smeru odvijaju pregovori o povratku štopera Ognjena Vranješa.
    U utorak, ili najkasnije u sredu, znaće se kakva je sudbina Aleksandra Lukovića, koji se u ponedeljak javio na "prozivku" treneru Zenita Lućanu Spaletiju.
    Povezane vesti

    O iskusnom Bojanu Miladinoviću na sednici UO nije ni raspravljano, iako je pre nekoliko dana objavljeno da će po drugi put u karijeri obući crveno-beli dres.

    Naime, dogovor sa Miladinovićem postigao je predsednik Dragan Džajić, ali potpredsednici Ivica Tončev i Slaviša Kokeza smatraju da su klubu dostupna kvalitetnija rešenja od tridesetjednogodišnjeg povratnika iz Uzbekistana.

    Samim tim u upravi nije bilo saglasnosti, koja je neophodna za dovođenje svakog igrača.
    Nazad na vrh Ići dole
    Сергей
    Član
    Član



    Broj poruka : 4212
    Datum upisa : 26.11.2013

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeUto 14 Jan 2014 - 8:43

    Vranješ u utorak potpisuje za Zvezdu
    Autor: MONDO
    Bivši prvotimac Crvene zvezde vraća se na "Marakanu" i potpisuje jednogodišnji ugovor kao slobodan igrač.



    Zvezda - Page 18 CZ-610Foto: MN Press
    Nije slučajno Upravni odbor u ponedeljak uveče stavio po strani već dogovoreni dolazak Bojana Miladinovića.
    Crvena zvezda je u međuvremenu, po mišljenju dela uprave, završila bolji posao: prema saznanjima MONDA, iz izvora bliskih povremenom reprezentativcu Bosne i Hercegovine, Ognjen Vranješ (24) će se vratiti u crveno-belo "jato" i to na godinu dana.


    Nije zanemarljiva ni činjenica da će Vranješ doći bez plaćanja obeštećenja, s obzirom na to da je nedavno raskinuo ugovor sa Alanijom iz Vladikavkaza.
    Pošto na "Marakani" nije dobio pravu šansu, on je tokom sezone 2009/10 bio pozajmljivan kruševačkom Napretku i moldavskom Šerifu, da bi januara 2011. postao član ruskog prvoligaša Krasnodara.

    Ponikao je u banjalučkom Borcu.
    Nazad na vrh Ići dole
    Boby
    Član
    Član



    Broj poruka : 45020
    Datum upisa : 24.03.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 15 Jan 2014 - 6:24

    Darko Zorić potvrdio: Pregovaram sa Zvezdom!
    Autor: Nikola Janković
    Ofanzivni vezista Čelika iz Nikšića, Darko Zorić (20), potvrdio nam je da bi "uskoro mogao da bude završen njegov transfer u Crvenu zvezdu".



    Zvezda - Page 18 Zoric-velikaFoto: Privatna arhiva Darka Zorića
    Ova informacija do MONDA je stigla u utorak, iz Nikšića, ne iz Beograda:
    "Mladi reprezentativac Crne Gore Darko Zorić blizu je prelaska u Crvenu zvezdu".
    Proverili smo je na istom mestu, u Nikšiću.
    Ofanzivni vezista Čelika, trenutno drugoplasiranog tima u šampionatu Crne Gore, rekao nam je da...
    "Sve što u ovom trenutku mogu da vam kažem je da interesovanje postoji. Koliko znam, moglo bi da se dogodi da sve bude gotovo u narednih nekoliko dana, ali nije sve do mene", rekao je Zorić (20).

    Zvezda - Page 18 Zoric Foto: Privatna arhiva Darka Zorića
    Njega "bije" pozitivan glas u fudbalskoj Crnoj Gori, ne samo da je mladi reprezentativac, već je i dobijao nagrade od Saveza na čijem je čelu Dejan Savićević, a u protekloj polusezoni postigao je čak sedam pogodaka za Čelik sa pozicije ofanzivnog veziste.
    Atipično je visok za kreatora igre, ima 189 centimetara i služi se levom nogom, a navodno je interesantan i skautima Borusije Menhengladbah, koji su ga 15. oktobra prošle godine gledali u utakmici u kojoj su mladi "sokolovi" igrali protiv Nemačke. Završeno je 1:1, a Zorić je bio asistent.
    On je, prema rečima naših kolega sportskih novinara iz Crne Gore, jedan od najzaslužnijih za to što se "Metalurg" iz Nikšića, posle 17 rundi šampionata, nalazi na dva boda iza lidera Sutjeske (34, 32), a pet ispred Lovćena (27).
    U klub je došao leta 2011. iz redova gradskog rivala, Sutjeske.
    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder



    Broj poruka : 186126
    Datum upisa : 01.01.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeČet 23 Jan 2014 - 16:57

    Zvezdina "sedmica", Kasalica isključen!
    Autor: MONDO
    Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili slovenačkog drugoligaša u prvoj pripremnoj utakmici od dolaska u Portorož.



    Zvezda - Page 18 CzFoto: MN Press
    Prva utakmica u Sloveniji - sedmica!
    Crvena zvezda - Ankaran 7:0 (1:0), u prvoj pripremnoj utakmici ekipe Slaviše Stojanovića od dolaska u Sloveniju.
    Trener crveno-belih "oznojao" je dvadesetoricu igrača, odnosno izvršio svih devet izmena, a u goleadi u nastavku utakmice dogodilo se i isključenje Filipa Kasalice, koji je opštro prigovorio sudiji smatrajući da je bio faul, iako nije dosuđen.


    Crvena zvezda je počela utakmicu u sastavu: Vesić - Petković, Lazić, Martinović, Nenadić - Jokić, Kovačević, Savićević - Milunović, Lazović - Mihajlović, a završila meč u postavi: Rajković - Petković, Krneta, Lazić, Mijailović - Gogić, Milijaš, Ninković, Pečnik - (Kasalica), Dauda.
    Golove su postigli Milunović (18), Mihajlović (48), Pečnik (61), Ninković (67), Petković (78), Dauda (81) i Milijaš (87).

    Ostanite uz MONDO, u toku dana "okačićemo" i video izveštaj agencije Sportnetwork.

    U prvoj utakmici ovog januara, u Beogradu, Zvezda je na "Marakani" izgubila od srpskog drugoligaša, Sloge iz Petrovca na Mlavi, rezultatom 0:1.
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder



    Broj poruka : 186126
    Datum upisa : 01.01.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimePet 28 Feb 2014 - 19:08

    Novi profesionalci na "Marakani" - njih 16!

    Autor: MONDO

    Crvena zvezda potpisala profesionalne ugovore sa čak 16 fudbalera iz svog omladinskog pogona, a biće ih još.


    Foto: FK Crvena zvezda
    Fudbalski klub Crvena zvezda od utorka je brojniji za 16 profesionalnih igrača, a uskoro će ih biti još.

    Na "Marakani" su rešili da obavežu najbolje fudbalere iz svoje Omladinske škole na tri godine, pa su sa njima potpisali profesionalne ugovore.

    Iz generacije 1996. godište na vernost Crvenoj zvezdi obavezali su se: Žerađanin Željko, Brajović Miloš, Manojlović Filip, Iličić Zlatko i Cvetković Nenad.


    Iz "klase 1997" isto su učinili: Arsić Željko, Stupić Vladimir, Bjeličić Ognjen, Jovanović Nikola i Tošić Nemanja.

    Od fudbalera rođenih 1998. godine, prve profesionalne ugovore potpisali su: Đurić Vasilije, Cvetković Stefan, Panović Milan, Romanić Lazar, Pejović Nikola i Stanković Aleksandar.

    "Na ovaj način najtrofejniji srpski klub pokazao je na konkretnom primeru da svoju budućnost u mnogome želi da zasniva na sopstvenim snagama. Takođe, na ovaj način spečavaju se iznenadni odlasci pojedinih igrača iz Omladinske škole", navodi se u saopštenju crveno-belih.

    Zvanična konferencija i predstavljanje svih novih igrača održaće se 6. marta
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder



    Broj poruka : 186126
    Datum upisa : 01.01.2010

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeNed 2 Mar 2014 - 10:04

    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2014 - 19:19

    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 186126
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeNed 20 Apr 2014 - 7:05

    Zvezda - Page 18 102563691015232555081827
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:43

    Zvezda - Page 18 072bee3a86a68ef526b5f89b




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:44

    Zvezda - Page 18 180021463682949303286967




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:44

    Zvezda - Page 18 Charlesjenkinswallpaperb




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:45

    Zvezda - Page 18 Cica




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:45

    Zvezda - Page 18 Delijeultras1280f




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:46

    Zvezda - Page 18 Ds1989




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:47

    Zvezda - Page 18 Delijezastava




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:47

    Zvezda - Page 18 Fkcrvenazvezdabyp3r0ue-d




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:47

    Zvezda - Page 18 Jpg




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:48

    Zvezda - Page 18 Kkzvezdalogo




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:48

    Zvezda - Page 18 Ns17w2h




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:49

    Zvezda - Page 18 Ov8u1itgkzmuwclyrhti




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:50

    Zvezda - Page 18 Sp-ninkovic




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 15:50

    Zvezda - Page 18 Untitled-3




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 16:00

    Zvezda - Page 18 Dauda




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 16:00

    Zvezda - Page 18 2-copy




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 16:01

    Zvezda - Page 18 Nelson




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 16:01

    Zvezda - Page 18 Untitled-1




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2014 - 16:02

    Zvezda - Page 18 Untitled_by_jocazvezda-d76k1gk




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    Zvezda - Page 18 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 18 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Zvezda
    Nazad na vrh 
    Strana 18 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći
     Similar topics
    -
    » Srpski fudbal

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Foto-forum :: Zabavni forum :: Sport :: fudbal-
    Skoči na: