Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Italija
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 3:00 pm od dođoška

» Afričko pleme Himba
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 2:31 pm od dođoška

» Empurijabrava-Španska Venecija
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 2:23 pm od dođoška

» Španija
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 12:20 pm od dođoška

» Škotska
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 12:03 pm od dođoška

» Norveška
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 11:59 am od dođoška

» Mađarska
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 11:38 am od dođoška

» Japan
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 11:26 am od dođoška

» Džajpur – grad boja
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 11:13 am od dođoška

» Parga
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 11:02 am od dođoška

» Danska
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 10:55 am od dođoška

» Karlove Vari
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 10:39 am od dođoška

» SAD
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 10:34 am od dođoška

» Aljaska
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 10:28 am od dođoška

» Kutak za opuštanje i kafenisanje
Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeJuče u 10:04 am od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (242291)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Zoki (182630)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
biljana (65382)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Zvezda - Page 21 I_vote_lcapZvezda - Page 21 I_voting_barZvezda - Page 21 I_vote_rcap 
Similar topics
    Maj 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    KalendarKalendar
    Add This
    Bookmark and Share




     

     Zvezda

    Ići dole 
    +25
    Quentin
    barakuda70
    dragan jankulovski
    Ćomi
    Goki
    Lostinthegardenofeden
    Jovan
    Vitez
    Delija
    Krsta
    djadja
    Conan
    Vladimir Veliki
    Kralj
    moni91
    Tadija
    bananko
    Dylan
    Vasilije
    promaja
    Katy
    Zoki
    Doktor M
    Boby
    tiksa123
    29 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
    AutorPoruka
    tiksa123
    Član
    Član
    avatar


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 26.09.2011

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePet Sep 30, 2011 4:57 pm

    First topic message reminder :

    FK Zvezda , neznam bas puno o njemu osim da je prije igrao za njih jako dobro danasnji trener zuti ili Robert Prosinecki te kolko sam citao kad je dosao u Zvezdu da su ga jako ljepo docekali. Bas me zanima kako vodi klub posto ne pratim tu ligu isto kao ni Hr ligu, kako zvzda sad stoji u Ligi?
    Nazad na vrh Ići dole

    AutorPoruka
    Conan
    Član
    Član



    Broj poruka : 14988
    Datum upisa : 19.03.2010

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeSre Jul 02, 2014 9:13 pm

    Kokeza za MONDO: Doveli smo i Despotovića!
    Autor: Nikola JankovićJovan Terzić
    Potpredsednik FK Crvena zvezda otkrio je detalje ugovora sa dvojicom novih fudbalera.
    02.07.2014. | 17:06  >  17:11 59


    A- A A+

    Zvezda - Page 21 Slavisa-kokezaFoto: MN Press
    U utorak Nenad Gavrić, u sredu Đorđe Despotović.

    Obojica imaju 22 godine.

    Potpredsednik FK Crvena zvezda Slaviša Kokeza potvrdio je za MONDO da je postignut dogovor sa, sada već bivšim krilnim napadačem Napretka, ali oktrio i jednu novost...

    "Dogovorili smo se sa Nenadom Gavrićem iz Napretka o saradnji u trajanju od tri i po godine, a evo mogu da vam kažem i da smo upravo postigli dogovor i sa Đorđem Despotovićem. On će potpisati ugovor na tri godine", rekao je Kokeza za MONDO i dodao:

    "U toku današnjeg dana ili najkasnije sutra će njih dvojica potpisati ugovore".

    Povezane vesti

    Kokeza ističe i sledeće...

    "Svi igrači koji budu dolazili u Crvenu zvezdu imaće značajno manja primanja nego što je to bio slučaj do sada, primaće plate prilagođene mogućnostima kluba. Neće se igračima pričati bajke koje potom neće biti moguće ostvariti, već će im biti isplaćivano ono što im je rečeno. A, trudićemo se da prosek zarada u ekipi iznosi između četiri i pet hiljada evra. Naravno, to neće biti moguće ukoliko se pojavi neki vanserijski igrač na tržištu, ali ni on neće biti preplaćen, već će mu plata ići do deset hiljada evra", rekao je i dodao:

    "ODLUČILO JE SRCE"
    Otprilike u isto vreme kada i s Kokezom, stupili smo u kontakt i s Despotovićem. Doduše, putem poruka. Poručio nam je samo...

    "Tačno je, odlučilo je srce!"
    "Ali, to će biti retkost".

    Ova vest o povratku Despotovića u klub u kojem je ponikao i naučio prve fudbalske korake, stigla je u danu u kom su pojedini beogradski mediji objavili da je centarfor potpisao za Čukarički.

    Despotović je, nakon što nije mogao da se dogovori sa Upravnom na čijem je čelu bio Vladan Lukić, otišao u Spartak iz Subotice i tamo proveo dve sezone.

    Zvezda - Page 21 Despotovic Foto: MN Press


    Koliko je želeo da se vrati u Zvezdu govori i podatak da se u javnosti pojavljivao u majicama sa natpisima "Delije", zbog čega je bio na udaru navijača subotičkog kluba. Sezonu 2013/14 proveo je u belgijskom Lokerenu, a sada će, tri godine nakon što je to trebalo da se dogodi, obući dres Crvene zvezde.

    Sličan put imao je i sada već standardni prvotimac šampiona Srbije, Aleksandar Kovačević.
    Nazad na vrh Ići dole
    Karagunis
    Član
    Član



    Broj poruka : 3664
    Datum upisa : 19.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Avg 10, 2014 10:06 am

    Gde je Bajković? Na severu "Marakane" (FOTO)
    Doskorašnji golman Crvene zvezde posmatrao svoje dojučerašnje saigrače među Delijama.

    Zvezda - Page 21 Boban-Bajkovic[size=10]Foto: Beta/Branislav Božić/EV
    Posle mnogo sezona koje je počinjao kao rezervni ili prvi čuvar mreže Crvene zvezde, Boban Bajković i ove subote bio je u Ljutice Bogdana. Ali, na tribini, severnoj.

    Doskorašnji golman šampiona Srbije posmatrao je debi Nenada Lalatovića i prvi takmičarski meč svojih doskorašnjih saigrača među Delijama, sedeći na šipci.

    Crnogorski golman još nema novi klub, a ponude čeka trenirajući na terenu iza severne tribine i navijajući na njoj. Sa tog dela stadiona u subotu je poslata i poruka "dobrodošlice"novom igraču crveno-belih, Milošu Bosančiću.

    Pred njegovim pogledom i u prisustvu još 22.000 gledalaca, Crvena zvezda počela je novu sezonu pobedom nad Radničkim iz Niša, golovima Nenada Milijaša.
    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder



    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Sep 21, 2014 7:21 am

    Lalatović: Rezultat iznad očekivanja
    Autor: MONDO/Agencije
    Trener Crvene zvezde kaže da se pre početka prvenstva nije nadao učinku od pet pobeda i remija na startu sezone. I to bez primljenog gola.



    Zvezda - Page 21 LalatovicFoto: MONDO/Goran Sivački
    Fudbaleri Crvene zvezde posle remija u Kruševcu sa Napretkom (0:0) vratili su se na pobednički kolosek.

    U šestom kolu Jelen Superlige na "Marakani" je savladan Novi Pazar 2:0, golovima Đorđa Rakića.

    Crveno-beli sada imaju 16 bodova i još nisu primili gol. Trener Nenad Lalatović kaže da se pred start sezone nije nadao takvom učinku.

    "Pitanje je ko koliko može da bude realan, ali ja jesam. Uoči početka sezone niko nije očekivao pet pobeda i remi u šest utakmica, bez primljenog gola, tako da je ovaj rezultat iznad očekivanja. Zadovoljan sam i ponosan na svoje igrače zbog toga", rekao je Lalatović posle pobede nad Novim Pazarom.



    Što se tiče subotnje utakmice, mladi trener kaže da igra nije bila na željenom nivou, ali zna i razlog zašto je tako.

    "Mogu da budem zadovoljan rezultatom i pobedom. Nije da Zvezda igra na nivou koji očekujem, ali ne može u ovom trenutku da bude bolje, kada je ovo tim koji nije prošao pripreme i koji je skrpljen s brda, s dola. Ovaj vezni red je prvi put danas igrao u ovom sastavu. Otišao nam je kapiten Milijaš nakon što je počeo sezonu sa nama, dok njegova zamena Bosančić nekoliko meseci nije igrao. Rakić i Lazović vraćaju se u ritam posle povreda kolena, dok Savićević nije igrao godinu dana, ali ja sam ponosan na sve njih s obzirom na situaciju. Nije to nivo koji očekujem, ali ovo je jedan od najboljih startova u istoriji našeg kluba. Sigurno je da možemo da igramo još bolje", smatra Lalatović.

    "Jednim delom igre mogu da budem zadovoljan, dok jednim ne mogu. Postigli smo pogodak na vreme, hteli smo još jedan, ali je Novi Pazar, posle grešaka Vukana Savićevića, imao dve lepe prilike i mogao je da nas kazni. Nisu uspeli i mi smo smirili igru u druguom delu, postigli drugi gol i onda je sve bilo mnogo lakše", dodao je strateg crveno-belih.

    Crvena zvezda će u sredu igrati opet na svom stadionu, protiv Borca iz Čačka u šesnaestini finala Kupa Srbije, a potom narednog vikenda gostuje kod istog rivala.
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Nov 09, 2014 7:46 pm

    Zvezdan Terzić je javno objavio da će na zimu dovesti 5-6 pojačanja i osvojiti titulu u maju...mislim da je čovek LUD
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:36 pm

    Zvezda - Page 21 CWDJsCsWIAEWoTk
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:36 pm

    Zvezda - Page 21 14499478978164
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:36 pm

    Zvezda - Page 21 Hj71a2c
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:37 pm

    Zvezda - Page 21 Cwcl4s10
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član



    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:38 pm

    Zvezda - Page 21 Screen76
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:38 pm

    Zvezda - Page 21 Kuca-Dragana-Susakovica-u-Samcu




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:38 pm

    Zvezda - Page 21 Hqdefault




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Delija
    Član
    Član
    Delija


    Muški
    Broj poruka : 2282
    Datum upisa : 25.06.2012

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 13, 2015 2:39 pm

    Zvezda - Page 21 201206202006_380179_461675330514089_100000148797148_102973564_806921856_n




    Što se dogodi kad popiješ Viagru i Apaurin zajedno?
    Jebo bi, ali ti se ne da!
    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Maj 22, 2016 9:26 am

    Zvezda - Page 21 Fk-crv10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Maj 22, 2016 9:27 am

    Zvezda - Page 21 Fk-crv12
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Maj 22, 2016 9:27 am

    Zvezda - Page 21 Fk-crv11
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePon Avg 08, 2016 7:03 am

    NEVEROVATNO Bogati Kinez napravio svoju Crvenu zvezduIme: Fudbalski klub Crvena zvezda. Grad: Čengdu, Kina. Dresovi: Crveno-beli. Šta, nije vam jasno? Tek slede prava iznenađenja u nastavku priče.
    Zvezda - Page 21 48ektkqTURBXy9hNWRiN2M5NmNlMDI4OTlmYTI3YmM2ZmIxZGNiMjNhMS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
    - Stojanović, Radinović, Marović, Šabanadžović, Belodedić, Najdoski, Prosinečki, Mihajlović, Binić, Savićević, Pančev... Ako ste mislili da članove zlatne generacije Crvene zvezde koja se popela na krov Evrope nabraja neki „delija“, grdno ste se prevarili. To je učinio, besprekorno, Čeng Jang Đie, najveći navijač crveno-belih u Aziji, a možda i šire.
    Zvezda - Page 21 OLXktkqTURBXy82ZDI4MWY0ZTVlM2ExNDQ2MDY0YmRkMjIzZDAyODFjYS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
    I ne samo to, taj zakleti zvezdaš osnivač je i vlasnik kluba po imenu Hong Šing, odnosno „crvena zvezda“ u prevodu na srpski jezik. Šta kažete na to? A tek su dresovi kineske Crvene zvezde za posebnu priču. Identični su onima iz Barija, kada su crveno-beli ugravirali najveći uspeh u istoriju giganta iz Ljutice Bogdana.
    Zvezda - Page 21 PSyktkqTURBXy9iMjgzOGU5YTM4MzQzNDAzOGQ0MjRmMjE4OTQyMTU1Mi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
    - Gledao sam u direktnom TV prenosu finale Kupa evropskih šampiona između Crvene zvezde i Marselja, i odmah sam se zaljubio. Zvezda je od tog dana postala samo moja, za mene najveća na planeti - počinje ovu neobičnu ispovest za „Blic“ predsednik turističke organizacije kineskog grada Čengdu i prvi čovek amaterskog fudbalskog kluba Crvena zvezda iz istoimenog grada.
    Zvezda - Page 21 SWEktkqTURBXy82NjNiODhjNTQ4ODlkYzA3YWZhNTk0NTkzNTMxNGVlNi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
    Stadion kineske Zvezde, iako se klub takmiči u amaterskoj ligi, velelepan je i može da primi oko 55.000 gledalaca. Da pozavidi čitava Superliga Srbije.
    - Ja branim Zvezdu, doslovce, golman sam moje ekipe. Svi smo ponosni što nosimo dres koji odaje poštovanje Crvenoj zvezdi. Pošto sam čuvar mreže, logično je da mi je ljubimac Stevan - Dika Stojanović! Ali i Savićević, Mihajlović, Pančev, Jugović.
    Ispunili smo želju Čengu, koji je s delegacijom boravio nekoliko dana u Beogradu poslovno, i spojili ga s Dikom, i to baš u muzeju našeg najtrofejnijeg kluba, gde je mogao da uživa u bogatoj istoriji Zvezde. Tu smo i bili svedoci nabrajanja čitave generacije, on je znao i rezervne igrače.
    - Ovo je za mene posebna čast. Maštao sam 25 godina da dođem da obiđem stadion i muzej mog kluba. Neopisivo sam srećan, ispunio sam životni san. Pozivam vas, „Blic“, i Diku Stojanovića da budete moji gosti u Čengduu da vidite i kinesku Crvenu zvezdu. Hvala vam, srpski prijatelji - poručio je na rastanku Čeng Jang Đie, „delija“ iz Kine.
    Zvezda - Page 21 GZbktkqTURBXy81Yjk4MDMwOGIyYmQxMTc5NWY1MGI5YTQ1NTcwYTliZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
    Dika: u šoku sam, ovo je čudo!
    Dika Stojanović nije ni sanjao šta će doživeti.
    - U šoku sam. Ovaj čovek je čudo. Ne mogu da verujem koliko poznaje istoriju Zvezde. Šta tek da kažem za kineski FK Crvena zvezda? Ovo je jedna od najlepših priča koje sam čuo u životu i ponosan sam što sam upoznao ovakvog čoveka, zvezdaša iz Kine - poručio je Dika.
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeSub Mar 04, 2017 3:47 pm

    Zvezda - Page 21 17098510



    Zvezdaši srećan rođendan
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePon Maj 29, 2017 6:55 pm

    Zvezda - Page 21 Czpeha10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2018 6:09 am

    Zvezda - Page 21 39223110
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeČet Avg 30, 2018 9:23 am

    Zvezda - Page 21 40492210
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeČet Avg 30, 2018 9:25 am

    Zvezda - Page 21 Dly6gm10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeNed Dec 09, 2018 6:09 am

    Zvezda - Page 21 Dt4e9l10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePon Maj 06, 2019 9:00 am

    Zvezda - Page 21 59800510


    osvojena titula u sezoni 2018/19
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeČet Avg 15, 2019 9:45 am

    Zvezda - Page 21 Eb4srj10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeSre Avg 28, 2019 7:50 pm

    Zvezda - Page 21 34-10-10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zozon
    Moderator
    Moderator
    Zozon


    Bedž : botina
    Srbija Muški
    Broj poruka : 20256
    Datum upisa : 21.07.2016
    Lokacija Lokacija : Bačka

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePet Maj 29, 2020 1:05 pm

    Zvezda - Page 21 Ezlhrm10

    29.maj 1991 i veličanstven uspeh srpskog fudbala najvećeg ikada Zvezda je postala prvak Evrope
    Nazad na vrh Ići dole
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeSub Maj 30, 2020 7:27 pm

    Zvezda - Page 21 Eznvqw10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimeČet Mar 04, 2021 1:56 pm

    Sportsko društveno Crvena zvezda slavi 76. rođendan.


    Zvezda - Page 21 Evnmba10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Zoki
    Funder
    Funder
    Zoki


    Srbija Muški
    Strelac
    Broj poruka : 182630
    Datum upisa : 01.01.2010
    Godina : 62
    Lokacija Lokacija : Sombor

    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitimePet Apr 30, 2021 10:07 am

    Zvezda - Page 21 E0kbix10
    Nazad na vrh Ići dole
    https://foto-forum.forumsr.net/
    Sponsored content





    Zvezda - Page 21 Empty
    PočaljiNaslov: Re: Zvezda   Zvezda - Page 21 I_icon_minitime

    Nazad na vrh Ići dole
     
    Zvezda
    Nazad na vrh 
    Strana 21 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
     Similar topics
    -
    » Srpski fudbal

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Foto-forum :: Zabavni forum :: Sport :: fudbal-
    Skoči na: