Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» More,jezero,reka,plaža,palma...
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:41 pm od Zoki

» Psi i macke
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:26 pm od Zoki

» Botaničke bašte
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:25 pm od Zoki

» Fotografija meseca maj 2024
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:23 pm od Zoki

» Ptice
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:20 pm od Zoki

» Urednički tim
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:16 pm od Zoki

» Sunce izlasci i zalasci
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 5:12 pm od Zoki

» Planine
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 4:51 pm od Zoki

» Kuvajt
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 4:36 pm od dođoška

» Čarobno jezero Komo
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 4:11 pm od dođoška

» Italija
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 4:07 pm od dođoška

» Dominikanska Republika
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 3:44 pm od dođoška

» Crna Gora
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 3:35 pm od dođoška

» Češka
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 2:43 pm od dođoška

» vratile se rode
ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeDanas u 1:43 pm od Zoki

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (241566)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Zoki (182513)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
maraja (122180)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
biljana (65382)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
djadja (61062)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
ciganski... - Page 23 I_vote_lcapciganski... - Page 23 I_voting_barciganski... - Page 23 I_vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




 

 ciganski...

Ići dole 
+42
Rodny
BlackW
El Grande
Novakov
Lorenza
Željka B.
maraja
Delija
Carolina
Ćomi
Jasmina
Duki
Ninković
Blagoje
Simon
mina96
djadja
roberta_bg
Zoki
Vasilije
Tadija
Karagunis
Jovan
Quentin
komarac
Vitez
Conan
Vladimir Veliki
Kristina
Doktor M
Stanoje
Tijana Momirov
Turudija
Lazar
Maja
munja
Baltazar
Amanda
Profesor
Ana Faro
Alen
Сергей
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorPoruka
Сергей
Član
Član
Сергей


Muški
Jarac
Broj poruka : 4212
Datum upisa : 26.11.2013
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Sombor

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jan 04, 2014 3:23 pm

First topic message reminder :

Ubijedi majka ciga da se okupa.Posle 20 minuta kaze cigo "Mamo,mamo,skinuo sam prvi sloj!'.
A majka ce na to "Ako,ako,skidaj ti jos!"
Posle pola sata kaze ciga "Mamo,mamo skinuo sam drugi sloj!"
Majka kaze "Ako,ako skidaj ti jos!"
Posle sat vremena kaze ciga "Mamo,mamo naso sam onu majicu sto sam izgubio prije 3 godine"


~slab je onaj koji je izgubio veru u sebe~
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:07 pm

Dosla ciganka kod ginekologa i ovaj ustanovi da je trudna.
Sta ce biti dete, doktore?
Ne znam, moraces da ides na ultra-zvuk, pa cemo videti da li je musko ili zensko.
Ma ne pitam te to, nego 'oce li biti Srbin ili Hrvat?
Pa sta ti je muz?
Cigan, brate! Ali svaki dan mi govori: "Pun mi je kura* i Srba i Hrvata"!
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:07 pm

Pita Cigu sin cemu sluze prsti na ruci, a Ciga objasnjava:
(palac) Ovaj ti prst sine sluzi da zaustavljas automobile kad stopiras. - (kaziprst) Ovaj prst ti sluzi da pucas iz puske kad budes bio u vojsci. - (domali) Na ovaj prst ces da stavis prsten kad se budes zenio. - (mali) Sa ovim prstom mozes da cackas nos.
Mali nezadovoljan objasnjenjem pita cemu sluzi srednji prst. Ciga odgovara:

Jos si mali sine da to znas...
Pa cemu sluzi tata, reci mi!
Dobro. Jednog dana ozenis se ti. Legnete ti i zena da spavate, kad zena hoce da je karas. Ti obavis jednom, kad ona hoce opet. Dobro, ti obavis opet kad ona hoce jos. Ti obavis jos jednom, kad njoj jos nije dosta, hoce opet. E, ti tada uzmes srednji prst, stavis ga na celo i kazes: "Ma jesi ti bre normalna"?
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:08 pm

Bio lekar kod Cige kuci jer mu je zena bolesna i kada je zavrsio vizitu zastade na vratima kuce i pogleda u dvoriste gde se igralo puno dece.
Aaa bre Cigo, koliko imas dece!
Je l', gospo'n doktor, o's ti u'vatim jedno?
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:08 pm

Razgovaraju Ciga i Ciganka:
Ajd' bre prestani da pusis, vidis bre posto su cigarete. Pusi kura* kad vec moras...
Kako da prestanem, 'bem ti mater cigansku, a gde da nadem 20 kurleva na dan?
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:08 pm

Dosla Ciganka u apoteku da kupi prasak za stidne vasi.
A bre daj mi prasak za picajzle!
Ne kaze se tako, nego "dobar dan, da li imate prasak za stidne vasi"!
Sledeci dan ulazi Ciganka u apoteku i kaze:

Dobar dan mogu li dobiti prasak za stidne vasi!
Koliko vam treba?
Pa za oko dve picke!
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:09 pm

Pise (!?) Ciga sinu u vojsku i kaze:
Ovdi je sve lepo, a ima i novosti - i majka i zena ti rodile po jednog burazera...
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:09 pm

Dosla Ciganka kod doktora i vice: - Doktore, ja sam trudna! - Ma, jok! Ti si se samo napila vode!
Dolazi Ciganka posle par nedelja, a stomak joj jos veci: - Doktore, ja sam trudna! - Ma, nisi ti trudna; samo si se napila vode!
Posle mesec dana dolazi ista Ciganka sa Cigom i vice: - Doktore, kazem vam vec treci put da sam trudna! - Zeno, ne dosadjuj mi vise... ti si se samo napila vode...
Na to ce Ciga: - Sta ti mislis, doktore, da je moj kura* slavina?
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:10 pm

Uhvatili panduri cigu u kradji, ubili boga u njemu i sutradan ga izveli na sud.
Sudija: Posto ste sve priznali ,... Ciga : Aman, drug sudija, mor'o sam da priznam kad me tukla milicija. Sudija: Ali pobogu covece, milicija danas nikog ne tuce. Ciga : Danas mozda ne, al JUCE ne da su mlatili,...
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator



Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:10 pm

Ciga pokusao da ukrade peglu iz prodavnice, ali ga uhvatili. Trgovci hteli malo da se nasale, pa mu rekose da ako je iznese na kurcu da moze da je nosi kuci. Ciga proba i bogami uspe.
Prode nekoliko meseci, a cigina zena se pozali sto je ne jebe. Na to ce ciga: - More pusti zeno, vezbam za ves masinu.
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:11 pm

Dosla ciganka da da krv i za to dobila 5 dinara. Zadovoljna ona, 'al vidi da neki covek dobija 10, pa upita sestru: - Sto on dobija 10, a ja 5? - On je dao i spermu.
Posle nekog vremena dolazi ciganka kod medicinske sestre i ova je upita: - Vi sigurno hocete da date krv. Ciganka na to samo promrmlja punih usta: - NE.


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:12 pm

Dosao Ciga kod doktora
- A doktor, ova moja Ciganka nesto nije zadovoljna kad se jebemo - Sto nije zadovoljna? - Ne znam doktor, nesto joj ne valja... - Pa, moraces nesto da promenis u nacinu na koji vodite ljubav. - Sta da promenim doktor? - Pa, probaj na primer da upalis svetlo dok to radite.
Sutradan:
- Jel sad bolje? - Bolje, doktor. - Jel zena zadovoljna? - Zadovoljna zena, al tek deca da vidis sto uzivaju..


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:13 pm

Svirao Ciga u orkestru. Kad, jedno vece, nema ga. Sutradan dolazi, sav srecan.
- Ja se ozenio!! - Pa sa kojom, kako se zove? - Mileva! - Koja bre Mileva?!?
Poce Ciga da objasnjava, pa ova, pa ona... Tek, jedan ukapira:
- Aaaaa, taaa Mileva... Pa ja sam nju jebo!
Drugi dodaje:
- A, ona Mileva... Pa i ja sam je jebo...
Tu se svi sete Mileve, sa istom napomenom. Ciga sav razocaran i ljut ode kuci i poce razgovor sa doticnom:
- Jeli bre, pizda ti materina, pa tebe svi jebase! - Jeli Cigo, svidja li se tebi kad me jebes, pa ti gore a ja dole? - Svidja... - A jel ti se svidja ti dole a ja gore? - Pa svidja... - A jel ti se svidja, onako, sa strane? - Svidja... - A jel ti se svidja kad ti pusim? - Pa i to... - Pa sta mislis, gde ja to sve naucih?


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePon Maj 02, 2022 7:14 pm

Ciganka izmislila originalan nacin da zaradi lovu: nade musteriju, i kad mu popusi, kaze daj pare ili grizem, i ovaj mora da joj pljune lovu.
Medutim, naide na Hasu, i pocne da mu pusi, kaze: 'Daj pare ili grizem!' a Haso ce lukavo: 'Pustaj ili pisam!'


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePet Maj 20, 2022 9:06 pm

Dosla ciganka u banku i trazi joj radnik licne podatke i pita je :
-Gde si rodjena?
A ciganka ce na to:
- De si rodjeni?


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:18 pm

Dosao Ciga kod doktora
- A doktor, ova moja Ciganka nesto nije zadovoljna kad se jebemo - Sto nije zadovoljna? - Ne znam doktor, nesto joj ne valja... - Pa, moraces nesto da promenis u nacinu na koji vodite ljubav. - Sta da promenim doktor? - Pa, probaj na primer da upalis svetlo dok to radite.
Sutradan:
- Jel sad bolje? - Bolje, doktor. - Jel zena zadovoljna? - Zadovoljna zena, al tek deca da vidis sto uzivaju...


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:19 pm

Imao Ciga osmoro dece, bila mu mala plata i ode do doktora da trazi pomoc. Vrati se kuci i pita ga Ganka ima li spasa. Ciga je izvede u dvoriste i povali u sneg. Stenje Ganka i cvokoce: G: Ja ne mogu vise. C: Cuti, bre, ako udemo u kucu opet ce' zatrudnis, mater ti ciganjsku. Lepo mi doktor kaze, svrsavaj napolju.


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:19 pm

Ciganka izmislila originalan nacin da zaradi lovu: nade musteriju, i kad mu popusi, kaze daj pare ili grizem, i ovaj mora da joj pljune lovu.
Medutim, naide na Hasu, i pocne da mu pusi, kaze: 'Daj pare ili grizem!' a Haso ce lukavo: 'Pustaj ili pisam!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:19 pm

Ambijent: Ciganska sobica, jedan krevet, na njega se nadovezuje sifonjer, okolo trckaraju cigancad, njih tuce, sve jedno drugom do nosa. A Cigo i Ciganka kresu li se kresu.
U jednom trenutku, usled strasti, Ciganka nogom udari u ormar, a sa ormara na krevet padne jabuka. Cigancici se razlete i, naravno, najstarije i najjace zgrabi jabuku i pojede u tri zalogaja. Najmladje gleda, gleda, pa placnim glasom - ocu:
- Cale, izjebi jednu za mene!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:20 pm

Jedna francuska porodica cula da se u Jugoslaviji moze kupiti dete pa dosli i pravo kod cige. - Mi smo dosli da kupimo jedno dete ... - Moze, moze samo biraj
Gleda Francuz i izabere jedno kad ciga: - Nemoj njega taj mnogo lazeee ... - Dobro daj mi ovog - Nemoj ni njega taj kradeee ... - Pa jesi li rekao da biram , sad kog izaberem da mi ga prodas - Daj mi ovog najstarijeg - Nemoj njega taj je mnogo poslusan - Pa sta ? - Jednom sam mu rekao "Jebi si mater a vidi sta mi on sve napravi"


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Jun 04, 2022 12:20 pm

Dosla ciganka kod doktora i zali se: - A bre doktore onaj moj muz nece bre nikako da legne samnom u krevet vise. - Posalji ga ti kod mene - rece doktor.
Dodje ciga a doktor mu da recept i kaze mu da se striktno pridrzava uputstva. Nakon nekog vremena dolazi ciganka opet. - A bre doktore pa sta ucini mom muzu. - Sta je bilo sada, sta nevalja ? - Pa samo me guzi i nista vise. - Posalji ga ti opet kod mene - rece doktor.
Dodje ciga a doktor ga upita. - Dobro bre cigo pa sta radis to. - Pa pridrzavam se uputstva. - Pa kako se pridrzavas. - Pa jel lepo na kraju pise krka novo mesto.


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeNed Maj 14, 2023 4:23 pm

Tužila Ciganka Cigu:
• Gospodin’ sudija, on kad me tuca ‘oće duša da mi izađe!
Sudija pita:
• Cigo, je l’ to istina?
• Ma ne, bre sudija, laže! Je l’ bre ženo, je l’ kad te tucam, je l’ ti uvalim onu moju golemu stvar?!
• Uvališ…
• Je l’ ti uvalim jezičinu?!
• Uvališ…
• Je l’ ti uvalim prstenac?!
• Uvališ…
• Pa bre, kuda onda duša da ti izađe?!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeNed Maj 14, 2023 4:24 pm

Video Ciga silovanje i pozovu ga na suđenje da svedoči:
• Gosn sudija, ja prolazio, i vidim on nju sobalio u džbunje pa se tamo jebu!
• Pobogu, kako se to izražavate?! Kažite lepo, on sa njom ima polni odnos ili bili su intimni, ili…
• Gosn sudija, ja prolazio, i vidim on nju sobalio u džbunje pa sa njom ima polni odnos i bili su intimni. Kad ja malo bolje pogledam, oni se bre stvarno jebu!


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeNed Maj 14, 2023 4:25 pm

Došao ciga kod doktora A, doktor, ova moja nešto nije zadovoljna kad se je(emo. Što nije zadovoljna? Ne znam, doktor, nešto joj ne valja… Pa, moraćeš nešto da promeniš u načinu na koji vodite ljubav.
Šta da promenim, doktor? Pa probaj, na primer, da upališ svetlo dok to radite. Sutradan:
Jel’ sad bolje?Bolje, doktor.Jel’ žena zadovoljna?Zadovoljna žena, al’ tek deca da vidiš što uživaju…


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeNed Maj 14, 2023 4:26 pm

Krenuo ciga u Italiju, pa rekao deci da će da im donese ono što hoće. Najstariji kaže da oće BMX, drugi karting, ćerka oće Barbiku, a na kraju dođe ciga do najmlađeg i pita:
Šta ćeš ti, mezimac, da ti tatko donese? Tatko, donesi mi dva jajca.Šta će ti jajca??? Da kompletiram onaj kura* što ćeš njima da doneseš.


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki


Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 182515
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 62
Lokacija Lokacija : Sombor

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeČet Feb 22, 2024 7:39 pm

Vozi Ciga na vozačkom ispitu i mrtav ‘ladan prođe pored znaka STOP.
- Stani, polako! Kakav je to znak? - pita ga instruktor.
- Aluminijski, što? Da se vratimo po njega?!


[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://foto-forum.forumsr.net/
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimeSub Mar 16, 2024 6:04 am

O’šla ciganka kod ginekologa, žali se na neprijatan bol u stomaku. Legne, digne noge, doktor stavi rukavice, gurne dva prsta, pipa pipa i ništa. Kaže on njoj kako je sve ok, al’ će ona njemu na to:
  • Pa blizu si bio doktor, al malo jos unutra me boli.


Zavuče doktor celu šaku, pipa, traži - nema ništa…
  • Skoro da si ga ubo doktore, jos malo tu…


Doktor, šta će, zavuče ruku do lakta, pipa… i stvarno napipa nesto… uhvati, povuce i - izvadi ružu…
  • Pa šta je ovo???

  • Mali znak pažnje za vas……



„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Zozon
Moderator
Moderator
Zozon


Bedž : botina
Srbija Muški
Broj poruka : 20181
Datum upisa : 21.07.2016
Lokacija Lokacija : Bačka

ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitimePet Apr 19, 2024 1:53 pm

Izgorela cigi kuca u karton-naselju, dva dana posto ju je osigurao.
Dolazi agent osiguranja na procenu stete:
-Dobro, cigo, sta si ti to ovde imao?
-Pa kucu brate, je'no ses' sa pet metra.
-Aha, znaci 30 kvadrata, od lakog materijala...
-Eeeee, sam imao i stvari sta su izgorele!
-Koje stvari?
-Sam imao Samsung plazma 55 inca, Candy frizider, Gorenje masinu za...
-Stani bre malo, pa vi ovde ni struju nemate...
-I Honda agregat...


„Život je ono što ti se dešava dok ti praviš planove za život.”
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ciganski... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: ciganski...   ciganski... - Page 23 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ciganski...
Nazad na vrh 
Strana 23 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Zabavni forum :: Vic do vica-
Skoči na: