Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom


ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika
Foto-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The World in Photos
 
PrijemEventsRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Alzas
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 2:54 pm od dođoška

» Strazbur
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 2:43 pm od dođoška

» ciganski...
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:53 pm od Zozon

» o policajcima...
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:52 pm od Zozon

» o Crnogorcima...
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:51 pm od Zozon

» Razni...
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:50 pm od Zozon

» Danska
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:45 pm od dođoška

» Crna Gora
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 1:32 pm od dođoška

» Prag
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 12:54 pm od dođoška

» Australija
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 12:09 pm od dođoška

» Poljsko i planinsko cveće
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 11:55 am od Zoki

» Leptiri i ostali insekti
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 11:53 am od Zoki

» slika dana
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 11:41 am od Zoki

» fotografija meseca april 2024
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 11:40 am od Zoki

» Sijetl
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeDanas u 11:23 am od dođoška

Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
dođoška (240006)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Zoki (182044)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Ружа (169543)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
maraja (122180)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
BlackW (111592)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Doktor M (79536)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Daca* (74450)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
biljana (65260)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
djadja (61062)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Brzi (57960)
Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_lcapTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_voting_barTiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share




 

 Tiho, o tiho govori mi jesen...

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Avg 16, 2021 10:38 pm

First topic message reminder :

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35524114_m


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"


Poslednji izmenio dođoška dana Uto Avg 17, 2021 11:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:11 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36017811_m

“Kao što je slikaru potrebno ujednačeno svetlo da bi dodao završne linije svojoj slici, tako i meni treba umiruće svetlo koje nikako ne može da me zasiti u jesen.” – Lav Nikolajevič Tolstoj
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:11 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36017810_m

“Boje jeseni su vrlo smešne. Tako su svetle, intezivne i lepe. Kao da priroda pokušava da nas napuni bojom, da nas zasiti, da nam napravi zalihe za zimu, koja će sve utišati.” – Vivijan Sajoban
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:12 pm


Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36017809_m

Plača pune
Bruje strune
Jesenje;
Mene tuge
Tište duge,
Čemerne.

Kad je mukla,
Ura tukla
Gušeć sve,
Plač me prenu
I spomenuh
Prošle dne.

Lutam samo;
Jer me zao
Vjetra ćuh
Amo, tamo
Nosi kao
List već suh.

Paul Verlaine, Jesenja pjesma
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:35 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884161_m
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:36 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884165_m

Već nema sunce starog žara,⁣
al dan je nasmiješen i vedar.⁣
Bez posla i ne vičuć više⁣
posljednji prođe sladoledar.⁣

Tumara bijeli čovjek ljeta⁣
po gradu, nevesela lica.⁣
Kadikad padne žuti list⁣
pred kotač njegovih kolica.⁣

To javlja jesen da je tu⁣
i zemlja čeka prvu kišu,⁣
a kestenjari – ti uglari –⁣
prašinu ljeta s peći brišu.⁣
Dobriša Cesarić, Predjesenji dan⁣
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:37 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884164_m

Zaboravi vedro ljeto: i sunce, i žito zrelo;

Zaboravi milovanja u večeri meke,

Sreću srdaca naših.

Jesen je, Lelijo, jesen:

Kišna i siva jesen,

I treba da se mladi rastanemo.

Lišće u tvom vinogradu

Požutjelo, osušeno,

I većinom popadalo

Po umornoj crnoj zemlji.

Jesen je, Lelijo, jesen:

Kišna i siva jesen,

I treba da se tiho rastanemo.

Zaboravi vedro ljeto: i sunce, i žito zrelo;

Zaboravi milovanja u večeri meke,

Sreću srdaca naših.

Dragutin Tadijanović, Rastanak u jesen
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 15, 2021 2:37 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884163_m


Miriše grožđe i smilje

Tamo u našem selu…

Posvuda prolazi jesen

U ruhu žutu i bijelu;

Plodove raznosi, daje,

Dariva polja i gaje.

… Tihano došla sam evo

Iz jednih neznanih strana,

U plaštu klasove nosim

I šîpke s tananih grana…

Pjevuca tihano, – tiše

I granom smokovom njiše.

Na nebu modrome eno

Sjajna se prelijeva dúga

I svirka flauta bruji

Sred malog zelenog luga…

To himnos jeseni ori –

I šipak i grožđe zori.

Antun Branko Šimić, Himnos
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Okt 20, 2021 3:39 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884160_m

Jesen u džepu nosi mnogo više zlata nego bilo koje godišnje doba.
Džon Bišop
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka



Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Okt 25, 2021 6:29 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36413680_m

"Nema boljeg vremena od jeseni da počnemo zaboravljati stvari koje nas muče, dopuštajući im da otpadaju poput osušenog lišća...."

Paulo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Okt 25, 2021 7:05 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36414118_m

"Kad bi se godina mogla smjestiti u sat, jesen bi bila sat čarolije."
V. Erickson


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Okt 27, 2021 6:31 pm


Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36293771_m

Jesen i oktobar, to nekakvo sjetno doba, to vrijeme kad vjetar čupa uspomene, trga dušu i vraća te tamo odakle misliš da si zauvijek pobjegla. A nisi i ne možeš.”

Meša Selimović


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeČet Okt 28, 2021 4:34 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36424560_m


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeČet Okt 28, 2021 8:29 pm


Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884158_m

"Nije do jeseni
nije do kiše
Do onog u tebi je
potiskivanog, skrivanog, nedoživljenog,
zbog sete i čežnje, zbog neostvarenih želja, nedosanjanih snova...zbog toga je ta tuga u tvojim očima koju kriješ
Jesen te samo podseća na prolaznost..."

Mariana Qunbar


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePet Okt 29, 2021 6:35 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36470204_m


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSub Nov 06, 2021 3:13 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36573440_m


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 5:58 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36291321_m

"Volio bih da mogu biti jesenski list, koji je gledao nebo i živio. A kada je došlo vrijeme da ode, znao je da je život bio dar." 🍁
~ Dodinsky ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 5:59 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36291320_m


"Lišće se mijenja; Osjećam poeziju u zraku."
~ Laura Jaworski ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 5:59 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36291319_m


"Opažam da je jesen više godišnje doba duše nego prirode."
~ Friedrich Nietzsche ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:00 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36291318_m


"Bilo je ono neobično jesenje vrijeme, kojem se ljudi uvijek dive, ono vrijeme kada nisko sunce grije jače nego u proljeće, kad sve blista u rijetkom, čistom zraku tako da oči zasjenjuje, kad u tim tamnim, toplim noćima padaju s neba zlatne zvijezde, plašeći i veseleći neprestano čovjeka."
~ Lav Tolstoj ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:01 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884159_m


"Jesen i oktobar, to nekakvo sjetno doba, to vrijeme kad vjetar čupa uspomene, trga dušu i vraća te tamo odakle misliš da si zauvijek pobjegao. A nisi i ne možeš."....

~ Meša Selimović ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:02 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884158_m



"Jesen sve odijeva u zlato, to je najbogatije godišnje
doba za dušu."
~ Angie Weiland-Crosby ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:03 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884157_m



"Jesen je posljednji, najljepši osmijeh godine."
~ William Cullen Bryant ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:03 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884156_m


"Jesen u džepu nosi mnogo više zlata nego bilo koje drugo godišnje doba."
~ Jim Bishop ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:04 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35884155_m




"Kad bi se godina mogla smjestiti u sat, jesen bi bio sat čarolije."
~ Victoria Erickson ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimePon Nov 22, 2021 6:24 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 36550593_m

"Ni jedna proljetna ni ljetna ljepota nema takvu gracioznost kakvu sam vidio na jednom jesenskom licu."
~ John Donne ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Nov 24, 2021 7:02 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35326097_m

"Volio sam jesen. Jedino godišnje doba koje je Bog osmislio samo da bi stavio svu ljepotu u njega.”
~ Lee Maynard ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Nov 24, 2021 7:03 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35326096_m


"Jesen i oktobar, to nekakvo sjetno doba, to vrijeme kad vjetar čupa uspomene, trga dušu i vraća te tamo odakle misliš da si zauvijek pobjegao. A nisi i ne možeš!"
~ Meša Selimović


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Nov 24, 2021 7:03 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35326095_m


"Dok jesen traje, ja neću imati dovoljno platna, boje, ni ruku da naslikam ljepotu koju vidim."
~ Vincent van Gogh ~


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
dođoška
Adminka
Adminka
dođoška


Bedž : kraljica
Norveška Ženski
Broj poruka : 240006
Datum upisa : 30.03.2020

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitimeSre Nov 24, 2021 7:59 pm

Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 35326094_m


"Jesen je poput knjige koja je već pročitana, ali zaboravljena - svaka stranica o onome što znate i nejasno se sjećate, svaka stranica - povratak na mjesto koje ste već posjetili. Noći su sada ispunjene zvukom kiše, ujutro mirišu na zemlju koja je postala iscrpljena, ali još uvijek nije ohlađena, sunce je izgubilo svu raskošnu ležernost, klizajući užurbano uz ivicu neba, ne dižući se iznad brda - vrijeme sunca više nema, druga su vremena stigla."


"Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiho, o tiho govori mi jesen...   Tiho, o tiho govori mi jesen... - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tiho, o tiho govori mi jesen...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Kad bi penis mogao da govori...
» Žena i jesen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto-forum :: Razne slike-other image :: Biblioteka :: Čitaonica/Slikovnica-
Skoči na: